Львівська спільнота бірофілів відсвяткувала 10-річний ювілей

 Львівська спільнота бірофілів відсвяткувала 10-річний ювілей

Нещодавно Львівській спільноті бірофілів виповнилося 10 років. До цієї дати учасники спільноти вперше зібралися у Львові після тривалої перерви, зумовленої спершу карантинними обмеженнями внаслідок пандемії Covid-19, а потім – повномасштабною війною. Про діяльність Львівської спільноти бірофілів журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів її керівник Андрій ФЕДОРОВИЧ.

– Завдячуючи ЗСУ, наша Львівська спільнота бірофілів святкувала ювілей – 10 років. Карантин, війна – понад три роки не зустрічались. За 10 років спільнота провела 40 засідань, 14 тематичних дегустацій наосліп, 6 екскурсій на пивоварні та в музей пивоваріння, побували на 6  Всеукраїнських зустрічах бірофілів та організували у 2019 році Всеукраїнську зустріч у Львові, – каже Андрій Федорович.

Бірофілія – це колекціонування предметів пивного вжитку. Колекціонують пивні кухлі та келихи, пивні банки, етикетки, корки, підставки для пива, відкривачки, старовинні пляшки, листівки та марки на пивну тематику – все, що пов’язано з пивом. «Є пивний колекціонер із США, що має колекцію пивних кранів», – ділиться керівник Львівської спільноти бірофілів.

– Фактично, Львівська спільнота бірофілів – це клуб за інтересами, основна функція якого – пожвавити обмін предметами пивного вжитку. До складу спільноти входить до 20 людей із Львова. Приїжджають також учасники з Соснівки та Кам’янки-Бузької. Якщо говорити про початки діяльності Львівської спільноти бірофілів, то вдалося об’єднати людей за інтересами через знайомих. Так, кожен, хто колекціонував пивні речі, залучив своїх знайомих із такими ж інтересами. І разом ми створили спілку, – розповідає Андрій Федорович.

Львівська спільнота бірофілів організовує дегустації пива, екскурсії на пивоварні, тематичні аукціони тощо. А зустрічі з пивоварами з Бельгії та іншими зазвичай організовує львівська пивоварня «Правда».

– Ми й далі плануємо збиратися. Попередньо, наступну зустріч хочемо організувати на початку вересня. Багато попереду.. Основне – перемога! – підсумовує Андрій Федорович.

Читайте також:
Мілкшейк із смородиною – результат колаборації Козівської ремісничої броварні та ТМ Швейків
Результати благодійного пивного фестивалю на підтримку Куп’янської солодовні «Бел-Гер» за ініціативою пивоварні MOVA

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті