Мілкшейк із смородиною – результат колаборації Козівської ремісничої броварні та ТМ Швейків

 Мілкшейк із смородиною – результат колаборації Козівської ремісничої броварні та ТМ Швейків

Козівська реміснича броварня і ТМ Швейків заснували колаборацію, в межах якої уже впродовж 3 років варять пиво із смородиною. Нещодавно відбулася чергова варка. Детальніше про це журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів засновник Козівської ремісничої броварні Володимир ЯРЕМА.

– Селище Козова та село Швейків, де живемо ми й партнери, розташовані поруч, вздовж річки Коропець. Я часто бував у селі Швейків і познайомився там із засновником ТМ Швейків Андрієм Закревським. Разом ми організовували дружні дегустації мого пива та вина й інших напоїв, що виготовляє Андрій. Мені дуже сподобалося смородинове напівсолодке вино ТМ Швейків. І от під час однієї з дегустацій ми вирішили поєднати наші напої та зробити своєрідну колаборацію – пиво з додаванням смородини, яку вирощує Андрій Закревський. За аналогією до коктейлю Kir de Royale, який готують на основі смородинового лікеру, наше пиво ми назвали  KIR DE BREW, – ділиться Володимир Ярема.

KIR DE BREW – насичене смородинове пиво, охмелене американським хмелем Mosaic. Його виробники варять 2–3 рази на рік. Щороку його варять у час збору ягід, а також заморожують смородину, щоб варити пиво, коли сезон цієї ягоди мине.

До карантинних обмежень, зумовлених Covіd-19, та до повномасштабної війни засновники Козівської ремісничої броварні варили пиво для своєї кав’ярні. Нині там працюють тимчасово переміщені люди з Харкова, які мали в Харкові власні кондидерські. Вони зруйновані внаслідок воєнних дій, а власники знайшли прихисток у Козові. Тепер у кав’ярні засновників Козівської ремісничої броварні харківська родина пече торти.

Читайте також:
«УманьПиво»: робота пивоварні під час війни та благодійні проєкти
Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті