Літо з «Янтар»: бренд зробив редизайн етикетки

 Літо з «Янтар»: бренд зробив редизайн етикетки

Компанія AB InBev Efes Україна спільно з агентством Leo Bernett представила оновлений дизайн етикетки пива «Янтар». Головною метою редизайну було освіжити зовнішній вигляд бренда, враховуючи сучасні модні тенденції та очікування споживачів.

Одним із найголовніших завдань дизайнерів було переосмислення «візитної картки» бренда — корабля, який летить над хвилями. Оновлений логотип створено з урахуванням останніх трендів сучасного дизайну, зокрема мінімалізму.

Дизайнери замінили попереднє зображення на блакитний корабель, який відійшов на задній план і поступився яскравому напису «Янтар Світле». При розробці етикетки темного пива «Чорний принц» було вирішено наблизити її зовнішній вигляд до оформлення основного сорту бренда «Янтар Світле». Іншим важливим завданням дизайнерів стало оновлення колірної гами етикетки пива «Янтар Світле». При цьому було необхідно зберегти основні кольори упаковки — жовтий, блакитний і червоний. Після редизайну всі кольори на етикетці стали більш яскравими, завдяки чому упаковка має більш сучасний вигляд. 

«Чорний принц» зазнала серйозніших змін — дизайнери обрали насичений фіолетовий колір замість попереднього чорного. «Бренд «Янтар» — справжня легенда сонячного Півдня України та одна з найшанованіших торгових марок регіону. Щоб виказати повагу місцевому духу, ми представили редизайн етикетки, який тримає курс на корабельно-пригодницькі мотиви», — говорить Ксенія Удовиця, менеджер з маркетингу компанії AB InBev Efes Україна.

«Оновлений «Янтар» не відмовився від фірмового вінтажного стилю. Адже саме він зберігає автентичність бренда, котра вже багато років привертає увагу цілих поколінь вдячних прихильників»», — коментує Світлана Загідько, директор агенції Leo Burnett Ukraine.

Слоган оновленого бренда «Смак сонячного Півдня» гостинно обіцяє відпочинок, на який ти давно заслуговуєш. А, як відомо, де відпочинок, там і прохолодне море.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар