Лісові пожежі в Чилі охоплюють історичні виноградники та знищують виноробні

 Лісові пожежі в Чилі охоплюють історичні виноградники та знищують виноробні

Три регіони Чилі оголосили надзвичайний стан через лісові пожежі, які знищують будинки та підприємства, а також деякі з найстаріших виноградників країни. Лісові пожежі знищили виноробні та виноградники в південно-центральній частині Чилі після того, як температура досягла рекордних +40°C.

Офіційні урядові дані показали, що лісові пожежі вже спалили понад 40 000 га в цьому районі. Рекордні температури та сильний вітер ускладнюють гасіння пожеж.

Швидко наближається збір урожаю у виноробних регіонах Bío Bío Valley та Itata Valley, де ростуть одні з найстаріших виноградників Чилі.

Аніта Джексон, британський директор Wines of Chile, розповіла виданню Decanter.

– Це неймовірно сумна та тривожна ситуація, і наші думки – з усіма в регіонах, які постраждали від пожеж. Ці регіони є батьківщиною традиційного чилійського виноградарства, де розташовані найстаріші виноградники, які виробляють характерні вина. Ми уважно стежимо за ситуацією, оскільки кількість повідомлень про постраждалих у регіоні зростає.

Інший виробник, Altos del Valle в долині Bío Bío, повідомив, що його виноробня була повністю зруйнована.

Нинішня криза нагадала про лісові пожежі 2017 року, які спалили понад 100 виноградників, що було описано як «найгірша лісова катастрофа в історії країни».

Андрес Менесес, менеджер Chilean Wood Corporation, зауважив:

– Зараз ми стикаємося з гіршими погодними умовами, ніж у 2017 році, коли спалахнули великі пожежі.

Читайте також:
46 Parallel Wine Group відсвяткувала своє 3-річчя
Винороб з Одещини Олександр Шушпанов допомагає ЗСУ та мріє про розквіт справи

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті