Винороб з Одещини Олександр Шушпанов допомагає ЗСУ та мріє про розквіт справи

 Винороб з Одещини Олександр Шушпанов допомагає ЗСУ та мріє про розквіт справи

Винороб-сомельє з Одещини Олександр ШУШПАНОВ чотири роки тому  почав робити вино. Потім він створив власну дегустаційну залу в одеському підземеллі, де зараз проводять благодійні заходи, кошти з яких спрямовують на допомогу ЗСУ.

Винороб розповідає, що зараз дегустаційна зала наповнюється не тільки вином, а й цікавими історіями. Тут відбулося вже декілька гастровечорів, зокрема болгарський.

Нині майже всі події, які відбуваються в цьому закладі, є благодійними. Олександр проводить аукціони, на яких пропонує винні набори в ящиках від снарядів. Зібрані кошти йдуть на допомогу ЗСУ.

– Нам надіслали пусті ящики, дружина їм надала привабливого вигляду. Вина в середині ящиків розміщені на невеликих подушках, тому їх зручно транспортувати. У ящику також є тарілки для закусок та бокали. Такі набори можна використовувати як подарунок. Наприклад, у тубус від мін входить пляшка ігристого і 2 келихи. Ціна наборів – 100-1200 грн, які спрямовуємо на ЗСУ, – повідомляє Олександр Шушпанов «Суспільному новини».

Вино, за розповідями Олександра Шушпанова, зараз реалізується в дуже малих кількостях, адже 80 % клієнтів за кордоном. Але Олександр переконаний, що після перемоги унікальними українськими винами смакуватимуть у всіх Європи.

Читайте також:
46 Parallel Wine Group відсвяткувала своє 3-річчя
Рікардо Ф. Нуньєс – виробникам вина: «Будьте готові до спільних дій після ПЕРЕМОГИ!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті