46 Parallel Wine Group відсвяткувала своє 3-річчя

 46 Parallel Wine Group відсвяткувала своє 3-річчя

Нещодавно відома українська виноробна компанія 46 Parallel Wine Group відсвяткувала третій День народження. Стартувавши в лютому 2020 року, в переддень пандемії, компанії попри все вдалося досягти неймовірних висот. Так, за цей час вина бренду вже представлені в різних країнах світу – Канаді, Нігерії, Китаї, Великій Британії, Латвії, пише Posteat.

Вина 46 Parallel Wine Group під слоганом Proudly Ukrainian здобули 78 медалей на міжнародних та українських дегустаційних конкурсах, увійшли в топ-27 кращих вин світу (Канада), отримати золото і срібло в США, Німеччині, Великій Британії.

Вина 46 Parallel Wine Group є у винних картах найпопулярніших ресторанів та найбільших мережевих супермаркетах в усіх областях України, на найбільших маркетплейсах Rozetka, Аllo, Zakaz.ua. Компанія була і залишається прогресивною у використанні сучасних технологій та новаторства: успішно запустила власний інтернет-магазин 46parallel.wine/shop, здобула прихильність мільйона українців в онлайні через соціальні мережі та власний YouTube-канал «WineHub з Анною Горкун» та офлайні, обравши своїм дегустаційним залом центральне місце столиці, Хрещатик, де відкрила свій дегустаційний бар WineHub Bar.

Компанія майже за рік війни завоювала на міжнародному рівні цілу низку «дипломатичних» перемог: вина 46 Parallel Wine Group увійшли до винної карти всесвітньовідомого музею вина La Cité du Vin (Франція),  були відібрані до французької презентації-дегустації українських «амбасадорських» вин. 46 Parallel Wine Group вдруге поспіль визнана виноробнею Ukraine Winery of the Year на 8-му міжнародному дегустаційному конкурсі Berlin International Wine Competition.

– Сьогодні нам 3 роки. Але відчувається, що значно більше. Ми спокійні. Ми розсудливі. Ми визначили свої пріоритети. Ми маємо свою мету і ми до неї йдемо. Побудована дистриб’юція із справжніми та надійними партнерами. Налагоджена робота команди професійних і щирих колег. Ми стали дорослими. Більше 75 нагород 46 Parallel Wine за непростих 3 роки. У нас немає вина, у якого б не було нагороди. Ми досягли своєї мрії. Компанія створена 3 роки тому з метою прославити українське вино на весь світ під слоганом Proudly Ukrainian! Так було, так є і так буде, – зазначила засновниця засновниця 46 Parallel Wine Group Анна Горкун на своїй особистій фейсбук-сторінці.

Читайте також:
Рікардо Ф. Нуньєс – виробникам вина: «Будьте готові до спільних дій після ПЕРЕМОГИ!»
Concours Mondial de Bruxelles: у травні в Хорватії відбудеться 30 дегустаційний конкурс вин

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті