Лінійка пива Robert Doms поповнилась ще одним елем

 Лінійка пива Robert Doms поповнилась ще одним елем

Лінійка пива Robert Doms поповнилась ще одним елем. На початку березня на український ринок вийшов новий сорт Robert Doms Amber Ale – напівтемне пиво янтарного кольору з легким хмелевим ароматом та м’яким солодовим смаком із тонкими карамельними нотками.

У виробництві Robert Doms Amber Ale використовується комбінація світлого та карамельного солоду, що надає новому сорту прекрасний баланс м’якості та насиченості смаку, а тонкі карамельні нотки та ледь помітна хмелева гірчинка завершують композицію. Цей ель чудово смакуватиме із традиційними європейськими стравами. Його обов’язково вподобають поціновувачі крафтого пива та вишуканих сортів.

Robert Doms Amber Ale зварений за найдавнішою із пивоварних технологій – технологією верхового бродіння з використанням елевих дріжджів. Густина нового сорту — 12,5%, вміст спирту — 5,0% об. Для нового напою обрано скляну пляшку традиційної форми ТМ Robert Doms об’ємом 0,5 л. Зовсім скоро Robert Doms Amber Ale буде доступний у продажу по всій території України*.

ТМ Robert Doms – лінійка сортів пива з вишуканими смаками, що має на меті постійно дивувати споживача, поглиблюючи його знання в пивній категорії. Добра вдача легендарного львівського підприємця та філантропа Роберта Домса продовжує надихати творців пива на смакові експерименти, незмінною складовою яких залишається душевність.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар