Лімітовану серію вина «Колоніст» урожаю 2022 року виставили на продаж задля допомоги ЗСУ та сім’ям ЗСУ

 Лімітовану серію вина «Колоніст» урожаю 2022 року виставили на продаж задля допомоги ЗСУ та сім’ям ЗСУ

Виноробня «Колоніст» та Американський Благодійний Фонд Help Heroes of Ukraine запускають фандрейзинговий збір коштів для ЗСУ та сімей ЗСУ.

– Виноробня «Колоніст» приєдналася до чудової ініціативи бренд-амбасадора Сергія Ніжинського та українців із Чикаго з фонду Help Heroes of Ukraine з приводу допомоги переселенцям України. Ми створили ексклюзивну пляшку вина – Шардоне 2022 року. Року, коли почалася війна, – йдеться в повідомленні компанії.

Кожен має можливість придбати вино Шардоне від виноробні Колоніст урожаю 2022 року з унікальною етикеткою. Це вино через війну стало лімітованим. На етикетці «Шардоне» зображене відоме фото евакуації дітей на румунському кордоні Парубне-Сірет у березні 2022 року. Фото має дві назви: «Ціна свободи» та «Дорога в ЄС».

– Ми присвятили це вино всім волонтерам, які допомагали вивозити українських дітей та жінок. Людям, які були чужими, але стали рідними. Нехай це вино та етикетка стануть пам’ятними подяками всім донорам, які допомагали та допомагають Україні, – повідомляють засновники виноробні.

Деякі лоти, які підписав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, будуть розіграні на офіційних благодійних заходах, в тому числі в США.

Вино з лімітованої серії можна придбати онлайн тут.

Читайте також:
«Палиночка Монахів Францисканців» – новий напій Першої Закарпатської Палинчарні з 500-річною історією
Джини з гумі, айви, калини, кизилу і навіть буряка виготовляє виробник на Дніпропетровщині

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті