Leleka Wines випускають ігристі вина методом Шарма-Мартінотті

 Leleka Wines випускають ігристі вина методом Шарма-Мартінотті

Leleka Wines випускає перший реліз ігристих методом Шарма-Мартінотті. У лінійці – три вина з сорту Аліготе:  брют, напівсухе та напівсолодке. Про це повідомляє засновник фестивалю Kyiv Food and Wine Festival та амбасадор українських вин Сергій Клімов.

Брют в ароматі має яблуко Голден, стиглу грушу, польові квіти, білу черешню, мінеральність. Смак – середньотривалий, з вираженим яблуком та грушею, про які йшлося і в ароматі.

В ароматі напівсухого – крем-сода, зелене яблуко, ваніль стручкова. У смаку – акацієвий мед та цвітіння акації, штрудель із айвовим варенням та пломбіром, ананас, мінеральність.

Напівсолодке має в ароматі банановий пиріг, крем сода, ваніль, а добре інтегрована кислотність і солодкий довготривалий післясмак мотивують випити ще один келих.

– Вина вже поїхали по ресторанах, а скоро почнуть зʼявлятися і на полицях супермаркетів. Загалом, процес їхнього виробництва зайняв 40 днів, 10 з яких вино витримували на дріжджовому осаді, що дало йому округлоті та більше тільності, – зазначає Сергій Клімов.

Читайте також:
Галузь виноградарства та виноробства в Україні: шлях до нових здобутків
Засновнику «Шато Чизай» вручили нагороду «За сприяння обороні»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті