Китайські інвестори зацікавилися українською спиртовою промисловістю

 Китайські інвестори зацікавилися українською спиртовою промисловістю

Китайські інвестори проявили зацікавленість до вітчизняної спиртової промисловості. Голова правління Володимир Ставнюк зазначив, що Китай залишається одним з найбільших стратегічних партнерів України.

«Ми закликаємо інвестувати в Україну і активно користуватися можливостями Державної інноваційної фінансово -кредитної установи. Ми ж, як державна установа, будемо докладати максимум зусиль для розвитку україно-китайських відносин, поглибленню двосторонніх обмінів та співробітництва в різних сферах, та зміцнення взаєморозуміння та дружби між народами наших країн», — сказав він

За його словами, у 2018 році ДП «Укрспирт» потребує 300 млн грн інвестицій для модернізації виробничих потужностей. Знос основних засобів складає 75%, до арешту рахунків підприємству вдалося інвестувати в переобладнання виробництва близько 65 млн грн. Завдяки чому зявилася можливість забезпечення виконання експортних контрактів до Польщі, Туреччини, Німеччини, налагодити випуск нових видів товарної продукції для парфюмерноі галузі та біопалива власної марки.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар