Kyiv Food and Wine Festival відбувся 18–19 травня в Києві

 Kyiv Food and Wine Festival відбувся 18–19 травня в Києві

20-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival з неймовірним успіхом відбувся 18–19 травня в Києві. Під час фестивалю відбулися освітні лекторії – школа вина, школа сиру, майстер-класи, де провідні експерти ринку, винороби, сировари презентували свої новинки та поділилися досвідом. Захід відвідала і засновниця медіагрупи «Технології та Інновації» і журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» Катерина КОНЄВА.

На фестивалі провідні українські виноробні презентували свої вина. Був також великий маркет сиру. Відбулися лекції і дегустації від провідних експертів винної індустрії та презентації новинок від українських виноробів. Діяла і школа сиру, де впродовж двох днів гостей події навчали сирній культурі кращі сировари країни.

Відвідини Kyiv Food and Wine Festival вразили багатим вибором вин від українських виноробень, сирів та інших смаколиків, а також велелюддям! Черги охочих дегустувати з бокалами стояли практично біля кожного стенду. Я презентувала виноробам свіжий випуск нашого друкованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Звісно, трішечки дегустувала вина, які можна описати одним словом: чудові!.. Висловлюю свій захват виноробням Kohanovska winery, «Родинна виноробня Зелениці», «Коблево», Château Pinot, Stoik winery, Виноробня Григорія Кулініченка, Bolgrad, Винний підвал сім’ї Шош та іншим, – зазначила Катерина Конєва.

Перший реліз ігристого вина презентувала компанія Leleka Wines. Бренд-амбасадор компанії Богдан Панчук провів презентацію нової лінійки ігристих вин.

Також на фестивалі презентували вина від Kohanovska Winery, що працює в селі Кваси, найвисокогірнішому районі України.

Враженнями поділилася сирна експертка Оксана Чернова:

– Добре, що попри неспокійні часи, наші люди не втратили бажання проводити фестивалі й відвідувати такі події, бо це мотивує, дарує натхнення та бажання будувати плани. Крафтові виробники дивували своїми сирними смаколиками, а винороби – українськими винами. Я провела лекцію для чудової аудиторії. Розповідала про споживчі тенденції світу та поділилася новими сирними поєднаннями. І кайфонула від розрізання сиру Грюєр, бо його аромат розтікався повітрям і викликав бажання зʼїсти шматочок сиру. Охочих було багато. А кошти від продажу, до речі, ішли на протези нашим захисникам.

Репортаж із Kyiv Food and Wine Festival читайте в новому журналі «Напої. Технології та Інновації», який зараз готується до виходу у світ. Слідкуйте за новинами.

Читайте також:
На Сумщині працює невелика виноробня, де виготовляють білі та червоні вина
На Київщині у молодій виноробні Berezhny winery вирощують виноград українських сортів та виготовляють вино й виноградний сік

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті