«Квас Тарас» з’явився в банках

 «Квас Тарас» з’явився в банках

Вперше в Україні з’явився квас у банках! Інновацію запровадив «Квас Тарас», який вже з травня розливає напої у металеві банки об’ємом 0,5 л.

Відтепер «Квас Тарас Білий» та «Квас Тарас Чорний» випускається в новому форматі. Дизайн упаковки відповідає сучасним вимогам споживачів: по-перше, жовті та чорні банки дуже стильні, по-друге, на них зручно розміщена необхідна інформація про продукт, і по-третє, завдяки кольоровій гамі шанувальники миттєво знаходитимуть свій улюблений квас на полицях магазинів.

Оскільки квас вважається літнім освіжаючим напоєм, саме металева банка підходить для нього найкраще, адже продукт у ній набагато швидше охолоджується, ніж в інших упаковках. Окрім того, надійно захищений від світла, напій зберігає бездоганну якість та залишається свіжим протягом усього терміну зберігання.
«Ми обрали для квасу саме банку, бо вона має чимало переваг. Легко вміщується у будь-якій сумці, її приємно тримати в руках, зручно брати з собою на прогулянку, у кіно та в подорожі. До того ж, банка – справжній сучасний формат, на який давно очікувало молоде покоління. «Квас Тарас» у банках – це крута безалкогольна альтернатива напоям, які люди звикли купувати у форматі «to go», щоб миттєво втамувати спрагу», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу PJSC Carlsberg Ukraine.

Перший розлив напоїв у нові упаковки відбувся 8 травня. Відтепер «Квас Тарас Білий» та «Квас Тарас Чорний» можна буде купити у супермаркетах по всій Україні. #свіжістьtoGo завжди поруч.

Нагадаємо, що «Квас Тарас Чорний» – квас темного кольору з ароматом свіжого житнього хліба, а «Квас Тарас Білий» – хлібний нефільтрований квас з легкою кислинкою та легким відтінком пшеничного хліба. Обидва напої виготовляються класичним методом живого бродіння.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар