Культове американське крафтове пиво компанії Goose Island Brewery відтепер в Україні!

 Культове американське крафтове пиво компанії Goose Island Brewery  відтепер в Україні!

AB InBev Efes презентує українським поціновувачам крафтове американське пиво з особливою історією. Компанія вивела на український ринок знамениті в усьому світі американські бренди від виробника крафтового пива Goose Island Brewery: Goose IPA та URBAN WHEAT ALE. Високий рівень якості цього пива
підтверджує шестикратна перемога на Great American Beer Festival.

Відтепер і українські споживачі можуть оцінити довершений смак крафтового пива, адже саме у США розпочалася історія таких напоїв. Крафтове пиво – завжди особливе, в ньому відчувається свобода та індивідуальність.

«Ми з радістю продовжуємо знайомити українців із популярними в усьому світі пивними брендами. Впевнені, що нові для нашого ринку сорти пива, зварені за оригінальними рецептами американських пивоварів, припадуть до смаку найвибагливішим шанувальникам цього напою», – говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes.

Goose IPA. Титулований IPA. Створене на основі традиційного англійського IPA, це пиво – справжня мрія всіх любителів вираженого хмелевого смаку, аромату та міцної гіркуватості. У виробництві Goose IPA використовуються хмелі Cascade, Centennial, Pilgrim і Styrian Celeia, міцність – 5,9% алкоголю. Goose IPA
про ті часи, коли великі торгові кораблі везли з Великої Британії до Індії бочки з пивом, потужно охмеленим для збереження під час тривалої подорожі. Медово-золотавий колір, трохи пінки, квітковий аромат з ледь солодкуватимивідголосками ірисок, пряний цитрусовий присмак з ніжними луговими нотками, хрусткими відтінками і довгий приємний сухий післясмак з гірчинкою – Goose IPA вражає cвоїм поєднанням смаку, аромату та отриманих відчуттів!

URBAN WHEAT ALE. Пиво, яке розпочало крафтову революцію у 1988 році. Пиво-вибух, котре зародилося ще 30 років тому у культурній столиці США – Чикаго. URBAN WHEAT ALE має виражений пряний аромат укупі зі свіжим фруктовим смаком пшеничного елю. У цьому цікавому сорті використовуються хмелі Cascade, First Gold і Mt. Hood, а також два види солоду, 2 Row і Torrified Wheat, вміст алкоголю – 4,3%. Тільки уявіть: густий світло-золотистий колір із типовою білою піною, цитрусово-злаковий аромат і відлуння хмелю та запашного сіна… Смакуючи, можна відчути і пшеничну яскравість, і цитрусову свіжість, і пряність спецій з неперевершеним післясмаком свіжості та прохолоди. В арсеналі у цього визнаного напою безліч світових нагород, серед яких чотири медалі Great American Beer Festival. Три з них підкреслюють першість цього воістину урбаністичного пива. Варто спробувати!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар