Кращі фотографи 2021, які знімають вино та виноробні

 Кращі фотографи 2021, які знімають вино та виноробні

Головна премія у сфері винної фотограії Pink Lady® Food Photographer of the Year продовжує шукати найкращі фотографії у сфері їжі та вина для свого наступного, 11-го конкурсу, який пройде в 2022 році, пише uwines.com.ua.

Номінацію «Кращий винний фотограф» заснувала чилійська виноробня Errazuriz. Переможців обирають щороку в трьох категоріях: «Виробництво», «Люди» та «Місця». У першій змагаються кращі фотографії, на яких відображені грона або вино. Друга категорія – це портрети людей, чиє життя безпосередньо пов’язане з виноробною галуззю. І в третій показують місця, де виробляється вино: красивий виноградник, господарство або підвал.

До слова, серед переможців 2021 року у сфері винної фотографії, в одній із категорій перше місце зайняла українка Лана Світанкова. 

Категорія «Місця»

У цій категорії перемогу здобула Лана Світанкова з України, з роботою «Зникаючий корабель». Фото було зняте на виноробні в Порту.  З кожним роком кількість професіоналів, що працюють з бочками, скорочується, тому фотографія привертає увагу до цього напряму.

1 місце: The vanishing Craft © Lana Svitankova/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021
2 місце: Window with a view © Egle Berruti/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021
3 місце: Inside the Cube © Marina Spironetti/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021

Категорія «Люди»

У категоріях «Люди» переміг Віктор Пугачов з Австралії, з кадром «Давлячи Піно-нуар», який був знятий на виноробні Hoddles Creek, що розташована у долині Ярра.

2 місце: Harvest © Manja Wachsmuth/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021
3 місце: What heaven looks like © Gilbert Bages/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021

Категорія «Виробництво»

Прекрасний знімок «Вид на виноград», зроблений іспанським фотографом Оскаром Оліверасом, який отримав перше місце в категорії Виробництво. На знімках зображений збір винограду в Château des Ganfards  у французькому Сосіньяк.

1 місце: A Grape View © Oscar Oliveras/ Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021
2 місце: Curled chardonnay © Victor_Pugatschew/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021
3 місце: Cellar worker hand cleaning the wine tank © Tono Balaguer/Pink Lady® Food Photographer of the Year 2021

Не менш прекрасні роботи українського фотографа Арсена Федосенка, який передає велич вина через призму об’єктива.

“Моє рішення – прокласти шлях від українського винороба до споживача через естетику виноробства, – пояснює Арсен Федосенко. – Саме красі ми довіряємо, нею ділимось з іншими. Вдалий знімок ефективніше за сотні слів, а якщо ви ще скуштуєте їх вина, – ви заново відкриєте Україну, і вже не шукатимете винного щастя в Іспанії…”

Фотомитець прагне закохати світ в українське вино. Яким чином це зробити – розповів читачам журналу “Напої. Технології та Інновації”. Читайте інтерв’ю за посиланням: Арсен Федосенко: «Українське вино має бути відомим у всьому світі, й не тільки як продукт, а і як культурне явище».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті