«Король пива» BUD підтримав наймузичніший фестиваль UPark 2018

 «Король пива» BUD підтримав наймузичніший фестиваль  UPark 2018

Наприкінці липня за підтримки торгової марки BUD компанії AB InBev Efes у Києві відбулася найбільш очікувана і масштабна музична подія цього літа — фестиваль UPark. На два дні столиця стала місцем зустрічі топових виконавців світового рівня. А новітні світло-візуальні технології, приголомшливі інсталяції та унікальні перформанси — першим подібного рівня досвідом для України.

У перший день фестивалю гості насолоджувалися технологічним перформансом хедлайнера — Gorillaz, групи що увійшла до Книги рекордів Гіннеса як «Найуспішніший віртуальний проект». Також меломанів порадували виступи яскравих Tove Lo, одного з найпомітніших квартетів останніх років Kaleo і групи, яка стала відкриттям минулого року, YUKO.

Сплеском музично-візуального драйву було позначено другий день свята — на сцені запалювали Massive Attack 3D і Daddy G. Британці представили відоме на весь світ шоу з використанням тонн технологічного обладнання та інноваційних ефектів. Сцена також доповнилася безтурботними і романтичними звуками гуру даунтемпо Bonobo. Драйву додали володарі премії Mercury Prize — психоделічний бенд Young Fathers. Яскравим завершенням дня став виступ українського гурту ONUKA.

Який же захід без релаксу та позитивних емоцій. Велкам-зона фестивалю іскрилася двома барвистими інсталяціями BUD. Стильні хостес пропонували сфотографуватися і взяти участь в інтерактиві. Так, кожен, хто зробив фото і  розмістив його в соціальних мережах із хештегом #BudUpark та #BudExperience, автоматично ставав учасником розіграшу двох квитків на будь-який концерт, який відбудеться у столичному концертному залі Stereo Plaza. Випити улюблене пиво BUD можна було біля BUD-бару. Комфортне
розташування лаунж-зони — навпроти сцени в чаші стадіону — дозволяло поєднати «приємне з корисним»: прослуховування музики і отримання насолоди від келиха BUD.

«BUD — не просто пиво, це всесвітньо відомий бренд, однією з головних цінностей якого протягом багатьох років є прагнення до досконалості. UPark — фестиваль, який також поставив перед собою найвищу планку: презентацію нових альбомів і найкращих хітів у виконанні найбільш актуальних музикантів сучасності. Ми не могли не підтримати таку подію, адже у нас однакові прагнення. Фестиваль прогримів у єдиному пориві: загального драйву, ритму, масштабності та якості в усьому», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар