Конференції WBWE приймуть виклики, які стоять перед сектором у постпандемічному сценарії

 Конференції WBWE приймуть виклики, які стоять перед сектором у постпандемічному сценарії

Міжнародна виставка балкових вин The World Bulk Wine Exhibition-2021 відбудеться 22-23 листопада 2021 року в Амстердамі.

Виставка WBWE повертається, щоб стати сильнішою, ніж будь-коли. Адже нині усі стикнулися з непростою ситуацією на ринку та новими викликами, котрі доводиться вирішувати гравцям світу вина. 

Для цього у конференц-програмі WBWE візьмуть участь видатні гуру та професіонали цього сектору, серед яких Роберт Джозеф, Поллі Хаммонд, Роберт Вільямс, Деніс Дуракерс, Марк Дресслер або Фелісіті Картер.

Міжнародний винний ярмарок 2021 року розгляне важливі теми нинішнього часу: нові трансформації на ринку; нові бізнес-платформи; важливість кругової економіки (економіка замкненого циклу); переваги для споживачів з точки зору балкового вина; адаптація до нових віянь; нові трансформації в логістиці; революція нових методів упаковки. Ці теми стануть предметом обговорення найвидатніших експертів під час конференцій на WBWE.

Читайте також: WBWE завершує підготовку, щоб стати найбільшою винною подією цієї осені

Лише за два дні виставка охопить увесь сектор оптових вин з усього світу. Для цього організатори доклали усіх зусиль, щоб гарантувати життєздатність цієї бізнес-платформи, зробивши її якомога безпечною та ефективною.

Выдтепер це зовсім інший та оновлений ярмарок, адаптований до нового глобального сценарію.

Вже незабаром організатори обіцяють оприлюднити повну програму Форуму виставки. Тож слідкуйте за новинами!

Реєстрація – за посиланням: https://www.worldbulkwine.com/en/visitors/

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті