Компанія AB InBev Efes Україна виступила партнером InRestSummerFest 2019

 Компанія AB InBev Efes Україна виступила партнером  InRestSummerFest 2019

18-21 червня 2019 року на березі Чорного моря, в Миколаївській області, проходить 9-й Міжнародний фестиваль рестораторів InRestSummerFest. Учасниками заходу стали понад 200 власників ресторанів, шеф-кухарів та інших представників сфери HoReCa. Партнером фестивалю виступила компанія AB InBev Efes Україна.

У рамках фестивалю головний пивовар AB InBev Efes Україна Микола Балабай проводить майстер-класи, під час яких розкриває секрети поєднання різних сортів пива з ресторанними стравами. Експерт також організовує дегустацію, на якій гості можуть скуштувати пиво брендів AB InBev Efes Україна разом з делікатесами, котрі якнайкраще пасують до того чи іншого сорту напою.

Наприклад, білий нефільтрований ель Hoegaarden чудово підходить до легких страв, тому до нього Микола Балабай радить ніжну вершкову закуску севіче. Corona Extra ідеально відтіняє смак гострих страв, тож учасники майстер-класу скуштують із цим пивом мексиканські смаколики. Світле пиво Stella Artois смакує зі стравами всіх кухонь світу, особливо європейської та японської, тому до нього подадуть традиційні сирні та рибні закуски. Микола Балабай також «підбирає пару» для таких брендів компанії, як крафтове пиво «Хмелевус» та ель Goose Island IPA. Після майстер-класу гості запрошені на дегустацію коктейлів на основі пива Corona.

«Ми дуже раді вкотре взяти участь у фестивалі InRestFest, — говорить Надія Пилипчук, національний менеджер з розвитку кегового пива AB InBev Efes Україна. — Правильне поєднання страв і напоїв є одним із ключових завдань рестораторів, тому Микола Балабай розповість і продемонструє, як підібрати ідеальний сорт пива до ресторанних делікатесів».

InRestFest проводиться двічі на рік — узимку та влітку. Уже протягом декількох років видання «Ресторатор», організатор заходу, запрошує представників гастрокультури з багатьох країн взяти участь у фестивалі. Учасники діляться секретами успішного керування ресторанним бізнесом, дегустують новинки ринку HoReCa та налагоджують корисні зв’язки. Фестиваль InRestSummerFest 2019 проходитить у сучасному готелі De La Vita на мальовничому курорті Коблеве в Миколаївській області. Гості заходу можуть не лише збагатити професійний досвід, а й чудово провести час на морі.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар