Компанія AB InBev Efes — один із лідерів рейтингу найкращих роботодавців України 2018 року

 Компанія AB InBev Efes — один із лідерів рейтингу найкращих  роботодавців України 2018 року

AB InBev Efes увійшла до ТОП-10 найкращих роботодавців України 2018 року за версією порталу HeadHunter одразу на всеукраїнському та регіональному рівнях. Компанія потрапила до рейтингу «Найкращий роботодавець України 2018 року» в категорії «Ринок товарів повсякденного попиту» (FMCG). Також AB InBev Efes стала «Найкращим роботодавцем України 2018 року» на регіональному рівні, увійшовши до переліку лідерів-роботодавців у Харківській області.

З 10 вересня до 16 грудня 2018 року міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна проводив опитування серед тих, хто знаходився у пошуку роботи, та експертів ринку праці, щоб визначити найпривабливіших роботодавців для українців. За результатами дослідження HeadHunter назвав найкращі компанії України, яким довіряють кандидати та яких визнають найнадійнішими при працевлаштуванні.

Дослідження проходило в три етапи: 2 хвилі онлайн-опитування респондентів (1430 і 1490 опитуваних відповідно) та заключне опитування 7 експертів, серед яких Сергій Кравченко, заступник голови Державної служби зайнятості України, Юрій Зеленін, виконавчий директор бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу», Марина Маковій, генеральний директор HeadHunter Україна, та інші.

Під час опитування респонденти оцінювали компанії як потенційних роботодавців та за рівнем привабливості в 18 галузях, назвавши лідерів для кожного сегмента ринку та у регіонах — містах-мільйонниках, де представлені організації. Найпріоритетнішими критеріями вибору роботодавця серед кандидатів стали стабільність компанії (71%), корпоративна культура (45%) і соціальна відповідальність (34%). Також респонденти назвали основні фактори, на які найчастіше звертають увагу при пошуку роботи: розмір заробітної плати (84%), можливості професійного розвитку (33%) і перспективи кар’єрного зростання (29%). У 2018 році однією з найпопулярніших галузей серед кандидатів стала IT-сфера — 42%, частка FMCG-сектора становила 14%.

«Ми дуже раді, що увійшли до ТОП-10 одразу в двох рейтингах найкращих компаній-роботодавців, які молоді та досвідчені спеціалісти розглядають як перспективну платформу для розвитку кар’єри. Думка українців для нас є вкрай важливою, адже це свідчить про визнання високого рівня роботи нашого HR-відділу та професійності управлінської команди. Вже зараз в AB InBev Efes запроваджено низку мотиваційних та навчальних програм для співробітників, а належність до міжнародної групи компаній гарантує найкращі перспективи для їхнього особистого та професійного розвитку», — говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар