Харківська броварня компанії AB InBev Efes Україна посіла перше місце у конкурсі «Лідер року у сфері управління ризиками»

 Харківська броварня компанії AB InBev Efes Україна посіла перше місце у конкурсі «Лідер року у сфері управління ризиками»

Харківська броварня компанії AB InBev Efes Україна посіла перше місце у категорії найкращих підприємств із впровадження системи управління ризиками безпеки та гігієни праці. Про це стало відомо під час VII Міжнародної конференції «Охорона праці-2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками».

«Стан здоров’я наших працівників і безпека на підприємстві є невід’ємними складовими економічної стабільності та розвитку AB InBev Efes Україна. Саме співробітники є найбільшою цінністю компанії. Їхня безпека та комфорт – запорука успіху всієї компанії, – коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна. – Ми дотримуємося найвищих міжнародних стандартів у сфері безпеки на підприємствах, щоб забезпечити гідні умови праці для наших співробітників на броварнях. Окрім того, ми щороку впроваджуємо нові прогресивні технології та застосовуємо превентивні заходи для відповідності вимогам та сучасним тенденціям у галузі охорони праці».

Конкурс «Лідер року у сфері управління ризиками» відбувається вже сьомий рік поспіль за підтримки науково-виробничого журналу «Охорона праці». Мета заходу – розповсюдження інформації щодо переваг впровадження ризик-менеджменту в систему охорони праці та промислової безпеки на підприємствах України для попередження виробничого травматизму та підвищення ефективності компаній.

Організатори конкурсу щороку збирають дані про результати діяльності організацій і складають рейтинг найкращих. Оргкомітет проводить оцінку колективної роботи команд компаній із впровадження системи управління ризиками та їх мінімізації. Пріоритетами у діяльності AB InBev Efes Україна є життя та здоров’я співробітників компанії, створення належних та безпечних умов праці на робочих місцях, запровадження високої культури виробництва для запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар