INTERVITIS INTERFRUCTA: нова стратегія орієнтована на майбутнє

 INTERVITIS INTERFRUCTA: нова стратегія орієнтована на майбутнє

Міжнародна виставка виноградарства, виноробства та технологіц лікеро-горілчаної галузі INTERVITIS INTERFRUCTA повертається до Штутграту з 2022 року.  

ІNTERVITIS INTERFRUCTA – унікальна міжнародна платформа для обміну інформацією між вченими, політиками і практиками у галузях виноградарства, виноробства, дистилатів, фруктових соків й  не лише. На ній провідні виробники світу формують ядро заходів та подій, де вони представлятюь свої останні розробки для промисловості.

Нещодавно організатори заходу анонсували, що INTERVITIS INTERFRUCTA повернеться до свого звичайного трирічного циклу виставок. Міжнародна торгова ярмарка технологій для вина, фруктів, фруктових соків і спиртних напоїв INTERVITIS INTERFRUCTA це глобальна подія поєднує в собі виставки, конгреси і демонстрації техніки. Будучи єдиною подією для цієї галузі, INTERVITIS INTERFRUCTA демонструє весь технологічний ланцюжок, починаючи від вирощування до маркетингу, на 60 000 квадратних метрів виставкових площ.

«Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити ідеальні загальні умови для німецьких і зарубіжних експонентів і відвідувачів, а також віддати належне усім учасникам та гостям» – заявив Себастьян Шмід, директор департаменту технологій в Messe Stuttgart, підбиваючи підсумки перших інтенсивних дискусій між менеджерами проекту.

«Ми завжди будемо уважно стежити за змінами на  ринках і задовольняти потреби як невеликих , так і великих виробників за допомогою різних моделей участі», – додав він.

Перше засідання розширеної виставкової консультативної групи планується провести восени 2019 року.
Оптимізована концепція буде представлена в повному обсязі до обговорення з учасниками заходу. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар