Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
Інновації від компанії TAPÌ для закупорювання пляшок у 2023 році
Історія бренду Tapì почалася у 1998 році. Саме тоді засновники компанії відкрили для ринку дистилятів синтетичну пробку. Сьогодні пробки останнього покоління продуктів Tapì є справжніми шедеврами промислової індустрії та дизайну. Підприємство постійно розширює асортимент продукції, використовуючи в своїх розробках новітні технології. Багато новинок від компанії Tapì вийде у світ у 2023 році. Про них представники компанії розповіли читачам журналу «Напої. Технології та Інновації».
Tapì – міжнародна група, доходи якої у 2022 році становили понад 120 мільйонів євро. А завдяки своїй співпраці з новим інвестиційним фондом Stirling Cooper розпочинає 2023 рік із амбітними цілями (дивіться прес-реліз тут: https://www.wisesgr.com/wp-content/uploads/2022/12/Press-Release-Tapi_ENG.pdf).
Зараз компанія Tapì інвестує в дослідження та розробки, пов’язані з новими екологічно чистими матеріалами. Зокрема, один із проєктів стосуватиметься високоінноваційного та менш шкідливого для навколишнього середовища рішення для створення закупорювальних засобів на ринку алкогольних напоїв. Усі подробиці будуть оприлюднені протягом року.
ЯКІ НОВИНКИ БУДУТЬ НА РИНКУ НАПОЇВ?
У 2023 році компанія Tapì працюватиме над запуском кількох продуктів. Деякі з них – уже наявні в асортименті позиції, які будуть оновлені, інші – абсолютно нові. У першій половині року одним із наявних продуктів, який
оновлять, буде Starlight. Це сучасна універсальна пробка, переваги якої – налаштування кольору, прозорість та відсутність клею завдяки ультразвуковому зварюванню.
Більше інформації – тут: https://www.tapigroup.com/starlight/
Позиції, пов’язані з екологічною стійкістю, також будуть перезапущені в 2023 році. Це Neos – нова технологія, яка може зменшити вуглецевий слід завдяки полімерам із відновлюваного джерела; Abor – пробка, виготовлена на основі повторного використання залишкового матеріалу з процесу дистиляції.
Більше інформації – тут: https://tapigroup.com/abor/
Також буде оновлено пробку T-cask, яка виготовлена в результаті інноваційного виробничого процесу, в якому повторно використовують деревину з бочок для витримки напоїв наприкінці їхнього життєвого циклу.
Більше інформації – тут: https://tapigroup.com/tcask/
Буде презентовано пробку Varnishless, яка виготовлена в результаті термічної обробки деревини без використання лаку.
Більше інформації – тут: https:// tapigroup.com/news/varnishless/
Новинкою, яку запустять у першій половині року, буде Vintage effect, який, застосований до алюмінієвих пробок, гарантує ефект кустарної сировини.
Більше інформації – тут: https://www.luxepackaginginsight.com/article/tapi-group-s-new-vintageeffect-the-perfect-retro-look-foraluminium-caps.60782
Також буде декілька новин, які оприлюднять пізніше та про які можна буде дізнатися на подіях і на цифрових каналах компанії Tapì.
TAPÌ: КУРС НА ІННОВАЦІЙНІСТЬ
Завдяки інноваційним дослідженням та розробкам компанія запустила у 2021 році внутрішній «Інноваційний виклик», який має на меті стимулювати науково-дослідні відділи підприємства всього світу до пошуку нових рішень для закупорювання та до роботи над естетичним аспектом, функціональністю та впливом на навколишнє середовище. Це дуже складне завдання, але вже з’явилося багато цікавих ідей. Результати презентували в березні 2023 року під час Tapì Global Meeting.
– На бізнес-рівні у пріоритеті для нас – продовження процесу інтернаціоналізації, особливо на територіях, із якими ми зараз не співпрацюємо, наприклад, це Далекий Схід. Ми плануємо розвивати наші два основні бренди, Tapì і Delage: плануємо зміцнити бренд і перезапустити деякі ключові продукти в першому випадку, а також підвищити обізнаність про бренд; а в другому випадку – вивести продукцію за межі Європи. Інвестуємо в наші основні проєкти – ESG і LCA – із погляду сталого розвитку та в виробничі потужності. Це передбачає придбання нового обладнання та залучення нових працівників, – розповідають у компанії. – Екологічність, низький вплив на навколишнє середовище та відстежуваність ланцюжка поставок – основні тенденції у світі упаковки. Важливо працювати над новими матеріалами, які мають найменший вплив на навколишнє середовище та підлягають вторинній переробці або які принаймні частково утворюються в результаті повторного використання інших матеріалів. Також важливо відстежувати виробничий ланцюжок, розраховувати кількість генерованого CO2 і знаходити нові правила закупівлі, які уникають непотрібних витрат енергії та логістики, – зазначають представники компанії.
Багато спиртних напоїв проходять ребрендинг та оновлення упаковки. Цей процес спрямований на преміумізацію та пошук балансу з погляду впливу на навколишнє середовище. Споживче сприйняття – це суміш візуального впливу, дотику, сторітелінгу та брендингу. На рівні упаковки сьогодні споживач прагне простоти та уваги до деталей. А мінімальний вплив на навколишнє середовище є фундаментальним. Тому актуальні продукти з матеріалів, які придатні для повторного використання і переробки.
– Найважливішими викликами для нас у 2023 році, безумовно, є продовження оптимізації шляху клієнта та обслуговування клієнтів завдяки новим технологічним інструментам. Нещодавно ми інвестували в нову систему CRM, яка дозволяє організовувати та сегментувати нашу базу даних контактів, оптимізувати діяльність у сфері маркетингу та продажів, щоб пропонувати клієнтам цільові продукти й послуги відповідно до їхніх інтересів та потреб. Також ми вивчаємо програми для створення інтерактивних рішень для закривання пляшок завдяки чіпам nfc. З великим інтересом вивчаємо AI. На рівні продукту ми продовжуємо працювати над інноваціями, характеристиками, що відрізняють нас від інших виробників, постійно запускаючи нові продукти та рішення для персоналізації. І насамперед ми продовжуємо наш шлях до сталого розвитку, відстеження та зменшення впливу на навколишнє середовище. На стратегічному рівні ми наполегливо працюємо над покращенням брендів Tapì і Delage та інтернаціоналізацією бізнесу в цілому, – підсумовують у компанії Tapì.
З початку російської агресії компанія Tapi не лишилась осторонь подій. Насамперед компанія повністю припинила співпрацювати з країною-агресоркою та її сателітами. Компанія Тапі ініціювала збір гуманітарної допомоги для постраждалих в Україні. Спочатку збір проводили серед працівників підприємства, потім долучився університет Ca`Foscari (м. Венеція), студенти якого проводять дослідження та виробничу практику на виробництвах компанії Tapi.
Компанія підтримує тісний зв’язок з благодійним фондом «Справжні Українці» (м. Житомир) та вже неодноразово постійно передавала гуманітарну допомогу для українців, що постраждали від війни. Фірма Тарі постійно збирає та передає продукти харчування, одяг, засоби гігієни та медикаменти в Україну. Також хотіли би виразити подяку голові «БФ Справжні Українці» Ользі ГРИЩУК, та волонтерам Сергію ТРОХИМИЩИНУ та В’ячеславу ШИШУ. Тримаймося та віримо в перемогу!
Контакти в Україні , Грузії, Молдові та інших країнах Балтії
В’ячеслав Шиш +38 067 360 81 67
v.shysh@tapigroup.com
https://tapigroup.com/
Більше матеріалів читайте в жуналі «Напої. Технології та Інновації» №1 (2023 р.), який можна завантажити безкоштовно.
Із запровадженням воєнного стану журнали «Напої. Технології та Інновації» доступні для безкоштовного завантаження за посиланням.
Щоб придбати друковані випуски журналів, видані впродовж минулих років, звертайтеся:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com