ГК «Нові Продукти» випускає інноваційну новинку: Diablo™ – алко-енергетичний напій, основою якого є алкоголь натурального бродіння

 ГК «Нові Продукти» випускає інноваційну новинку: Diablo™ – алко-енергетичний напій, основою якого є алкоголь натурального бродіння

Група Компаній «Нові Продукти» виводить на ринок абсолютно новий інноваційний напій – алкогольний енергетик Diablo™.

Новинка, розроблена фахівцями ГК «Нові Продукти», – це принципово новий алко-енергетичний напій, що започатковує окрему нову категорію слабоалкогольних напоїв. Замість простого спирту, у ньому використовується інноваційна алкогольна база – продукт натурального бродіння з води, хмелю, ячмінно-солодового екстракту, сиропу і дріжджів.

Фактично це технологія виготовлення пива, проте після спеціальної багаторівневої фільтрації продукт позбавлений пивного смаку, запаху та післясмаку.

Diablo™ – готовий коктейль для молодих, яскравих і сміливих. Це напій-провокатор і напій-каталізатор, генератор божевільних ідей і вчинків для тих, хто хоче відкрити в собі й показати іншим свій темний бік. У кожному з нас живуть янгол та диявол. У кожному є і світла, і темна сторона. Завдяки поєднанню енергетика, який викликає сплеск сил, і розслабляючого легкого алкоголю Diablo™ допомагає на певний час випустити свого внутрішнього диявола «побешкетувати».

«Ми розуміємо, що Diablo™ – звучить провокаційно, але в цьому суть і філософія бренду. Відкрити в собі темний бік – заманливо, показати його іншим – яскраво, не боятися наслідків – сміливо. Сучасного споживача важко здивувати і “зачепити”. Але ми впевнені, що інноваційні за складом і провокативні за формою подачі коктейлі лінійки Diablo™ швидко завоюють свою аудиторію. Це саме та новинка, яка неодмінно викличе інтерес», – коментує Геннадій Довгань, маркетинг-директор ГК «Нові Продукти».

У лінійці Diablo™ представлені два коктейлі міцністю 8%:

  • DIABLO ALCO ENERGY – алко-енергетик без додавання кофеїну, де основними енергетичними компонентами виступають натуральні екстракти шизандри і даміани. Має фруктово-ягідний смак з яскравими нотками малини, вишні та апельсину.
  • DIABLO BLACK ALCO ENERGY – алко-енергетик, який дає посилений і швидкий енергетичний ефект за рахунок додавання кофеїну (30 mg / 100 см3) і гуарани. Має смак барбарису з легкими фруктовими нотами у післясмаку.

Обидва SKU випускаються в металевих банках об`ємом 0,5 л. Яскравий і провокаційний червоно-чорний дизайн, безумовно, зробить новинку помітною на полицях магазинів. У роздрібних мережах України Diablo™ з`явиться в серпні 2018 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар