Fragolino, Spritz і Sangria: KOKTEBEL випустив готові літні коктейлі в пляшці

 Fragolino, Spritz і Sangria: KOKTEBEL випустив готові літні коктейлі в пляшці

Український бренд KOKTEBEL випустив нову лінійку літніх алкогольних напоїв, передає УНН з посиланням на сайт виробника.

До складу колекції увійшли три газовані винні напої: Fragolino, Spritz і Sangria. Це – три найвідоміші напої Італії, Німеччини та Іспанії.

Фраголіно (Fragolino, fragola – по-італійськи полуниця) – це легкий напівсолодкий газований винний напій з солодким витонченим смаком соковитої літньої полуниці і ніжним ароматом фруктів.

“Батьківщиною Fragolino є Італія, де цей напій більш відомий як полуничне вино, а тепер в списку країн-творців світових трендів і Україна”, – інформують в KOKTEBEL.

Газований винний напій Cпрітц (Spritz) – популярний аперитив з присутньою в смаку характерною цитрусовою гіркуватістю оранжевого кольору на основі білого вина з додаванням натурального соку апельсина. Має свіжий цитрусовий аромат, яскравий смак з нотками пряних трав.

“Підкоривши всю Німеччину та Італію, тепер цей напій виробляється в Україні, нічим не поступаючись своїм європейським аналогам”, – говорять творці напою

Іспанський трендовий напій Сангрія (Sangria) від ТМ KOKTEBEL – це унікальний напій для ринку в даному форматі.

“Для його приготування використовуються добірні європейські сорти винограду з додаванням натуральних соків цитрусових.

Напій має яскравий рубіновий колір, насичений аромат червоних фруктів, а пікантності оксамитовому смаку надає легка гірчинка цитрусової шкірки”, – розповіли в KOKTEBEL.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар