Flex-Blend 3000 від Anton Paar: розкрийте творчий потенціал у пивоварінні

 Flex-Blend 3000 від Anton Paar: розкрийте творчий потенціал у пивоварінні

Компанія Anton Paar запустила абсолютно нову комплексну виробничу систему для змішування (купажування), карбонізації та дозування, спеціально розроблену для крафтових пивоварів, – Flex-Blend 3000. Нове комплексне рішення забезпечує найшвидший і найточніший моніторинг алкоголю, екстракту та CO22 в напоях на виробництві.

Flex-Blend 3000 забезпечує найшвидше серед конкурентів безперервне вимірювання значень концентрації (щосекундний цикл вимірювання).Ви отримаєте точний вміст спирту, екстракту та CO2 завдяки швидкому контролю – без компромісів щодо якості чи технічних характеристик і за найкращого співвідношення ціни та якості.

Просте й потужне керування виробництвом широкого спектру продукції означає розумне керування рецептами різних продутів, що забезпечує покращену безперервність від партії до партії з меншою кількістю браку і підвищеною продуктивністю.

Крафтові пивовари тепер можуть розкрити всю силу своєї творчості.

Особливості:

  • Високотехнологічні датчики Anton Paar, що забезпечують безперервні точні вимірювання для неперевершеного контролю якості (наприклад, точність до 0,02 % по спирту та 0,05 г/л CO2).
  • Інтелектуальне керування рецептами за допомогою інтегрованого промислового комп’ютера з сенсорним екраном для спрощення виробництва різних продуктів і виробничих партій.
  • Автоматична система змішування та карбонізації, що монтується на рамі, спеціально розроблена для крафтових виробників: невеликий об’єм і компактні розміри, конструкція, що не потребує технічного обслуговування, та налаштування після поставки.
  • Заводські приймальні випробування (FAT), проведені в Австрії, охоплюють весь спектр виробничих рецептів замовника.

Серія Flex-Blend є модульним рішенням для використання на виробничій лінії для змішування, карбонізації та дозування, яке включає в себе автономні пересувні технологічні модулі. Залежно від ваших завдань, ці модулі можуть бути вбудовані в будь-яку виробничу лінію. Модульна структура забезпечує компактність всієї конструкції та займає малу площу.

Контакти:
www.anton-paar.com
www.dlu.com.ua
Донау Лаб Україна
03028, Україна, м. Київ,
вул. Стратегічне шосе, 16
Tел: +38 (044) 390-91-92
e-mails:
office@dlu.com.ua (адміністрація компанії)
sale@dlu.com.ua (відділ продажу)
service@dlu.com.ua (сервісна підтримка)

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті