Едуард Городецький збільшує представленість своїх вин у торгових мережах

 Едуард Городецький збільшує представленість своїх вин у торгових мережах

Вино відомого винороба Едуарда Городецького my Wine by Eduard Gorodetsky представлено уже в 112 супермаркетах «Сільпо». Про це повідомив засновник виноробного бізнесу на своїй фейсбук-сторінці.

– Друзі, спішу повідомити, що наша співпраця з прекрасною мережею «Сільпо» розвивається. Раніше вино було представлене у 40 магазинах, а тепер –  у 112! – ділиться Едуард Городецький.

Нагадаємо, що перші вина Едуарда Городецького побачили світ у 2021 році. Це була спроба, яка вийшла дуже вдалою. У світ вийшло 4 вина – Шардоне, Розе із сорту Піно Нуар, Каберне і Мерло. Найбільш вдалими автор вважає Розе та Мерло. Зокрема, Розе стало справжнім бестселером. Його дуже полюбили споживачі. Також це вино має високі бали на Vivino.

Мерло Едуарда Городецького здобуло срібну медаль на Міжнародному Дегустаційному конкурсі вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards, що відбувся 2–4 листопада 2021 року в Києві. А головне визнання – це можливість презентувати Україну у французькому культурному центрі вина La Cité du Vin. За рішенням дегустаційної комісії Всеукраїнського відбору «посольських» вин для La Cite du Vin, Шардоне my Wine by Eduard Gorodetsky вибороло право бути присутнім від України у музеї в Бордо.

– Це моє Шардоне, яким я пишаюся. Адже з усіх вин Шардоне, які надали виробники з усієї України, саме моє вино колегія суддів обрала як гідне представляти Україну, – поділився Едуард Городецький.

Читайте також:
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького
Світ виноробства: Америка. Нотатки українського винороба Ярослава Андрійця з долин Сонома і Напа

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті