Дистилерія Strong Distillery презентувала грапу та кальвадос із витримкою 3 роки

 Дистилерія Strong Distillery презентувала грапу та кальвадос із витримкою 3 роки

Роман Медведчук на IX Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»,

Засновник дистилерії Strong Distillery, що в Кам’янці-Подільському, Роман МЕДВЕДЧУК презентував грапу та кальвадос із витримкою 3 роки на IX Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», що відбулася 26 жовтня у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія».

Грапа та кальвадос із витримкою 3 роки – ексклюзивні напої, які виробник вперше презентував на конференції, яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації».

– Грапу виготовляю з білого винограду. Виноград спочатку зброджується. Тоді перший раз переганяємо на класичному мідному аламбіку португальського виробництва. Потім проводимо другу перегонку з відділенням хвостових головних фракцій. Виходить напій міцністю 87-90 ℃. Доводимо його до 56 ℃ – і заливаємо в бочку – французький 225-літровий барік. Бочки вже працювали у Франції на винокурні. В них витримували хересні вина. Також вони гарно себе демонструють із фруктовими дистилятами. У цих ємкостях ми витримуємо і грапу, і кальвадос.  Залежно від бочки, ці напої можна витримувати і 50 років, – коментує виробник.

Окрім цього, виробник презентував інші новинки: ягідні наливки на основі йошти, червоних порічок. Також для напоїв переробили багато вишні, малини, полуниці. 

До речі, зовсім нещодавно полуничний джин Strong Distillery здобув золото на дегустаційному конкурсі міцного крафту «Золотий Крафт Покуття & Горіх», який організував відомий сомельє, експерт з міцного алкоголю Сергій Шевирьов.

Читайте також:
Сучасні технології в ресторанах: онлайн-меню
Відома програма виставки Wine&Spirits Ukraine

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті