Доступна програма Першої міжнародної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації»
Успішне вирощування ягід, овочів, квітів та винограду у закритому та відкритому ґрунті; фінансування аграрних підприємств за грантовими та іншими програмами допомоги в 2024 році; вирощування ягід у тунелях за європейським зразком; перспективи вирощування ягідних, овочевих та квіткових культур у захищеному ґрунті; аналіз овочевого ринку – ці та інші теми будуть обговорені під час Першої Міжнародної науково-практичної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації». Захід відбудеться 29 лютого – 1 березня 2024 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Програма конференції вже доступна на сайті.
Майбутня конференція стане дієвим майданчиком, де зберуться і початківці, і професіонали, які будуть ділитися своїм досвідом. Зокрема, унікальним досвідом поєднання ягідних та овочевих культур у закритому ґрунті поділиться засновник ФГ «Беррі Прикарпаття» Богдан ЛУТЧИН. Спікер також зверне увагу на фінансовий аспект та розповість про окупність теплиць.
Досвідом розвитку напрямку овочівництва поділиться директор ТОВ «Кліома Сервіс» Максим КЛИМЧУК. Спікер також презентує професійні субстрати для вирощування ягідних, овочевих культур та квітів у закритому та відкритому ґрунті. Про актуальність вирощування та зберігання спаржі розкаже міжнародний експерт зі зберігання плодоовочевої продукції Павло БУЛГАКОВ. Про перспективи використання підщеп у вирощуванні помідорів у теплицях розповість доктор с/г наук, професор, завідувач лабораторії генетики, генетичних ресурсів та біотехнології Інститут овочівництва та баштанництва НААН України Тетяна ІВЧЕНКО.
У режимі онлайн виступлять закордонні спікери: експерт із вирощування нідерландської компанії Bodem&Groen Марсель де ЙОНГ, агроном нідерландської компанії Flevo Berry B.V. Ян РОББЕН. Зокрема, Ян Роббен проаналізує основні моменти, про які слід знати, щоб уникнути розчарування під час вирощування суниці садової в субстраті в тунелях і теплицях.
Про вирощування ягід у тунелях за європейським зразком розповість агроном-консультант Ірина ПАВЛОВА. На особливостях вирощування малини для свіжого ринку акцентує агроном-консультант Ірина КОБРИНЕЦЬ. А про перспективи вирощування ягід у захищеному ґрунті в умовах України учасникам конференції розкаже міжнародний експерт з вирощування ягідних культур, агроном-консультант Ганна ЛУЦЬКО.
Представниця ФГ «Виноградник Юліних» Ольга ГНАТЮК під час виступу поділиться досвідом вирощування винограду у закритому ґрунті.
Сорти суниці для відкритого й закритого ґрунту презентує консультант із вирощування суниці і малини Антон ДОВГАНЮК. Фахівець також розповість про основні правила сталого агровиробництва на ягідній плантації. Перспективи вирощування ягідних культур у захищеному ґрунті окреслить генеральний директор ТОВ «ФруТек» Сергій ЗМІЙЧУК.
Представник Міністерства аграрної політики та продовольства України розповість учасникам конференції про фінансування аграрних підприємств за грантовими та іншими програмами допомоги в 2024 році. Він акцентує на створенні теплиць і тунелів. Спеціаліст по сортах рослин ТОВ «Фірма «Пахаренко і партнери», Головного юридичного партнера конференції, Анастасія ТЕРЗЕМАН розповість про реєстрацію сортів рослин та отримання патентної охорони та права на поширення.
Важливий блок – ефективний догляд за насадженнями. Інноваційні рішення для вирощування плодово-ягідних та овочевих культур презентує продакт-менеджер зі спеціальних культур та біопродуктів компанії «Самміт-Агро Юкрейн» Сергій ДРАП.
Про роль біологічних організмів у вирощуванні ягідних, овочевих, квіткових культур у закритому ґрунті розповість фахівець із запилення та захисту плодоовочевих культур, керівник проєктів Rosana Biological Solutions Олена БОЛТОВСЬКА. Ревіона – препарат для надійного захисту – презентує менеджер з маркетингу напрямку спеціальних культур компанії BASF Володимир ВОЄВОДІН. Біологічні рішення у вирощуванні ягід та овочів проаналізує консультант із садівництва та ягідництва компанії «Агрітема» Олександр БИКОВСЬКИЙ. Про особливості захисту та живлення рослин у відкритому та закритому ґрунті також розповість представник компанії БТУ-ЦЕНТР. Практичні рекомендації щодо мінерального живлення томатів від розсади – до збору врожаю дасть керівник відділу науки та агрохімічного сервісу ТОВ «ВІТЕРА УКРАЇНА» Валентина ЯМКОВА.
Як правильно організувати зрошення для закритого і відкритого ґрунту – розкаже співвласник компанії «Евкаліпт Р» Владислав РАЗКЕВИЧ. Також цю тему проаналізує представник компанії «ПрофПолив».
З чого почати проєктування саду для вирощування рослин в закритому ґрунті – поділиться комерційний директор ТОВ «Ай Ті-Лінкс Сервіс», офіційний дистриб’ютор компанії Haygrove в Україні Олег ДІДУХ. Спікер також презентує сучасні системи контролю мікроклімату в тунельних модульних плівкових теплицях.
Ринок овочів проаналізує комерційний директор компанії «Ван Дайк Текнікс» Андрій МАРУЩАК. Спікер також розповість про важливість виробництва овочів на основі договорів із переробниками та торговельними мережами.
Детальна програма доступна на сайті https://forum.techdrinks.info/ua/event/42.
Долучайтеся до кола учасників конференції, щоб першими дізнатися про тренди сезону та новинки. На Першій Міжнародній науково-практичній конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» зберуться і лідери галузі, і ті, хто тільки стоїть на початках ягідного, овочевого та квітникарського бізнесу в закритому та відкритому ґрунті. Тому це буде бізнес-майданчик для ефективного спілкування, обміну досвідом, пошуку партнерів, ідей тощо.
Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець відомих професійних журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник. Т.І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т.І.».
Запрошуємо на міжнародну конференцію власників, керівників і головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств і підприємств, всіх, хто прагне створити успішний бізнес або вдосконалити його.
Долучайтеся до бізнес-спільноти і разом тримаймо економічний фронт заради нашої Перемоги! Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання.
Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Ягідник» www.jagodnik.info, «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info.
Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день (29 лютого).
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день (29 лютого); 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).
Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день.
(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у Народній дегустації ягід, овочів, фруктів, а також напоїв і продукції переробки; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)
Бронювання номерів – готель «Верховина», 098 166 96 24
Знижка для учасників конференції – 10 %.
*Знижка розповсюджується на номери зі сніданком
Кодове слово «Ягідна, овочева конференція»
*Важливо! В них є туристичний збір – 35–50 грн, тому треба відрядження.
Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92
Також зареєструватися на конференцію можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com