BrauBeviale і Drinktec об’єднують свої ресурси

 BrauBeviale і Drinktec об’єднують свої ресурси

Дві найбільші міжнародні виставки – BrauBeviale та Drinktec – об’єднали свої ресурси і створили спільне підприємство YONTEX, яке буде презентоване на обох виставках.

Обидва бренди – BrauBeviale та Drinktec – залишаться незалежними. Виставки не змінять свої назви та локації, але тепер відбуватимуться під керівництвом YONTEX. YONTEX GmbH & Co. KG – спільна дочірня компанія Messe München GmbH та NürnbergMesse GmbH. Компанія базуватиметься в Нюрнберзі, а її генеральним директором стане Рольф M. Келлер, який раніше обіймав посаду керівника відділу в NürnbergMesse.

– Ми ставимо перед собою спільну мету діяти з подвійною силою: створюємо івенти для індустрії напоїв, які точно відповідають ринкам і клієнтам – як на національному, так і на міжнародному рівні, – кажуть у компанії.

Нова компанія YONTEX вперше презентує себе на виставці BrauBeviale, яка відбудеться в Нюрнберзі з 28 по 30 листопада 2023 року.

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Читайте також:
BrauBeviale 2023: організатори готують потужну програму

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті