До 26 лютого можна подати заявку на участь у дегустаційному конкурсі Concours Mondial de Bruxelles Rosé Wines

 До 26 лютого можна подати заявку на участь у дегустаційному конкурсі Concours Mondial de Bruxelles Rosé Wines

Міжнародний дегустаційний конкурс Concours Mondial de Bruxelles Rosé Wines відбудеться з 20 по 22 березня в Хорватії. На конкурсі оцінюватимуть різноманітні рожеві вина – тихі, ігристі, напівігристі, кріплені. Заявки на участь у конкурсі приймають до 26 лютого.

Проведення заходу на початку весни має на меті задовольнити потреби ринку та інтерес споживачів до рожевих вин. Цьогоріч 60 експертів із 22 країн оцінюватимуть понад 1200 рожевих вин з усього світу. Результати конкурсу будуть опубліковані 28 березня.

На прохання Wines of Ukraine організатори Concours Mondial de Bruxelles пропонують українським учасникам знижку 20% на подачу своїх зразків, яка діє на всі дегустаційні сесії в 2024 році, пише Drinks+. Для отримання додаткової інформації та промокоду, будь ласка, зв’яжіться з командою Wines of Ukraine за адресою info@ukr.wine.

Concours Mondial організовують уже 30 років. За цей час він став одним із найвідоміших і найбільших конкурсів вина у світі. Конкурс відомий через суворі правила оцінювання зразків вин. Як зазначають організатори, конкурс дуже важливий для споживачів, адже міжнародні нагороди є важливим орієнтиром у торговій точці.

З 2006 року Concours проходить через різні країни та виноробні регіони. У 2022 році конкурс було розділено на чотири окремі дегустаційні заходи:

Згідно з правилами Міжнародної організації винограду та вина OIV, нагороди можуть здобути максимум 30 % учасників конкурсу. А результати конкурсу перевіряє Інститут статистики Лувенського університету.

Важливо:
Кінцевий термін реєстрації CMB Rosé: 26 лютого 2024 року
CMB Red + White: 12 квітня 2024 р
CMB Sparkling: 7 червня 2024 р
CMB Sweet: 15 червня 2024 р

Читайте також:
Сучасні лабораторії для дегустацій та дослідження напоїв презентували в Одеському національному технологічному університеті
Добірка вин з унікального сорту Тельті Курук

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті