Для аграріїв розробили портал для продажу сільгосппродукції

 Для аграріїв розробили портал для продажу сільгосппродукції

Для аграріїв розробили інноваційний аграрний маркетплейс для вигідного придбання та продажу товарів на світовому ринку сільгосппродукції — FarmerScan Global Trade Service, розробниками якого є ТОВ «ТД Астарта Груп». Про це пише аgroportal.ua.

За допомогою даної платформи покупцям і продавцям стане легше знаходити один одного і укладати прибуткові угоди.

«Інноваційна структура порталу дозволяє легко орієнтуватися в різноманітті товарів аграрного сектора. Кількість оголошень на сайті постійно збільшується», — уточнюють розробники порталу.

У компанії також додають, FarmerScan гарантує безпеку угод, захищеність сторін підтверджується шляхом укладення попереднього договору. На сайті аграрії можуть знайти: спецтехніку, устаткування з інвентарем, товари для тваринництва, агрохімію, саджанці, розсаду, сільгосппродукцію, матеріали для посіву, паливно-мастильні матеріали. Крім того, кожен відвідувач зможе купити або продати тварин: кіз, овець та ін.

Всі процеси торгівлі відображаються в конфіденційному кабінеті, вхід в який можливий як з комп`ютера, так і з телефону. А дії користувача розписані в особистому кабінеті, завдяки чому продавець чи покупець веде контроль за своїми доходами і витратами.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар