Дім марочних коньяків «Таврія» змінює модель виноградарства

 Дім марочних коньяків «Таврія» змінює модель виноградарства

Дім марочних коньяків «Таврія» змінює модель виноградарства, залучаючи приватних виноградарів. В Європі ця модель добре зарекомендувала себе, оскільки передбачає більш дбайливу роботу з лозою і ручне збирання врожаю, пише на Delo.UA.

На замовлення заводу, невеликі господарства і приватні аграрії будуть вирощувати виноград без використання промислової обробки. «Таврія», зі свого боку, надає партнерам: підтримку досвідчених агрономів, консультації авторитетних європейських виноградарів, контролює якість, викуповує вирощений урожай винограду.

Рішення про перехід на contract growing прийнято внаслідок значного зростання продажів крафтових та марочних коньяків – у першому кварталі 2020 року продажі цієї продукції виросли в два рази в порівнянні з аналогічним періодом 2019. Загальні продажі Дому марочних коньяків «Таврія» за 1-й квартал 2020 року зросли на 34% ( в дал).

«Сьогодні в Україні багато невеликих аграрних господарств, які дбайливо, з великим теплом обробляють виноград, піклуючись про кожний кущ. Використання подібної моделі партнерства гарантує нам наявність винограду, необхідного для створення наших напоїв. А невеликі виноградники, в свою чергу, отримують в нашій особі надійного покупця і партнера», – пояснює Генеральний директор ДМК «Таврія», Андрій Сердюк.

Довідково: сontract growing/farming (з англ. – підрядне землеробство) – сільськогосподарське виробництво на основі угоди між покупцем і невеликими фермерськими господарствами, що займаються вирощуванням культур з використанням ощадливих методів і технологій агрономії. Покупець вказує необхідну кількість і ціну, а фермер погоджується поставити її в майбутньому. Контрактне виноградарство досить популярний тренд в світовому крафтовому виноробстві, в основі якого – лімітований обсяг партій, авторські рецептури і ручне виробництво.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар