Odesos Winery презентувала вино, витримане в бочках з-під Бурбону Jim Beam

 Odesos Winery презентувала вино, витримане в бочках з-під Бурбону Jim Beam

Виноробна компанія Odesos Winery презентувала перший експеримент – вино, яке витримували впродовж 12 місяців у бочках, що раніше містили Бурбон Jim Beam. Про це йдеться на фейсбук-сторінці компанії.

– Ми виготовили це вино з сорту винограду Каберне Совіньйон, який був зібраний вручну з виноградників Ізмаїльського району врожаю 2021 року. Для збирання використовували ящики, розраховані не більше як на 13 кг винограду. Після збирання виноград перевезли на виноробню у рефрижераторі, де зберігали при температурі 10-12 градусів. Для того, щоб максимально розкрити потенціал винограду, проводили холодну мацерацію протягом 3 днів, а постферментативну мацерацію – 5 днів. Ми дотримуємося мінімалістичного підходу з мінімальною механічною інтервенцією, щоб зберегти насиченість смаку вина.

Завдяки витримці протягом 12 місяців у дубових бочках, які раніше містили Бурбон Jim Beam, вино має унікальний характер з нотками журавлини та меду.

Читайте також:
Як підтримати виноробів в умовах війни та повоєнного періоду: результати Міжнародного виноробного конгресу
Органічний крафтовий лікер та горілка з лохини: нові експерименти відомої компанії СВК «Ягідки» скоро будуть доступні для споживачів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті