Десятка кращих виробників комбучі в Україні за версією Ukrainian Business Award 2023

 Десятка кращих виробників комбучі в Україні за версією Ukrainian Business Award 2023

Українська комбуча — газований кисло-солодкий напій, який готують на основі чайного гриба, що завойовує серця наших українців. Ukrainian Business Award підготував рейтинг виробників комбучі в Україні.

Ukrainian Business Award провели детальний аналіз ринку комбучі і склали рейтинг виробників на території України. Оцінювали кожного виробника за допомогою об’єктивних критеріїв, які враховують їхню позицію та успішність на ринку. Ось деякі з цих критеріїв, які були використані:

  1. Кількість SKU на ринку. Враховується широта асортименту виробника. Що більше різноманітних продуктів пропонує виробник, то вища його оцінка.
  2. Представленість у маркетах. Оцінюється наявність продукції в різних магазинах та супермаркетах. Що ширше розповсюджена комбуча від виробника, то вище його місце в рейтингу.
  3. Коефіцієнт поличного простору. Відображає ступінь виділеного місця на полицях магазинів для продукції виробника. Більший поличний простір вказує на більшу популярність і попит на продукцію.
  4. Позитивні та негативні згадування у ЗМІ. Аналізується наявність позитивних та негативних згадувань про виробника в ЗМІ. Більше позитивних відгуків сприяє вищій позиції в рейтингу.
  5. Знання торгових марок. Оцінюється популярність бренду виробника шляхом вимірювання кількості брендових пошукових запитів у пошукових системах, зокрема Google.
  6. Наявність нагород та призів. Враховується кількість отриманих нагород та призів від різних відомих організацій. Це підкреслює визнання виробника від фахової спільноти та експертів.
  7. Відсоток позитивних відгуків. Використовуючи дані з відгуків споживачів, оцінюється відсоток позитивних відгуків про продукцію виробника. Вищий відсоток свідчить про високу якість та задоволення споживачів.

Ці критерії дозволили Ukrainian Business Award зібрати інформацію та зробити об’єктивну оцінку кожного виробника комбучі. ТОП-10 виробників, що потрапили до рейтингу, виявилися найбільш успішними, інноваційними та популярними на ринку України.

Відзначимо, що кожен виробник комбучі хоча й конкурує між собою, але допомагає розвивати цю галузь та задовольняти смакові переваги споживачів. Їхній внесок у розвиток комбучі на території України надзвичайно важливий, адже цей напій стає все більш популярним і визнаним як альтернатива традиційним напоям.

Читайте також:
Колишній військовий налагодив виробництво соку, кальвадосу і варення
Портрет підприємства «Росяна» – вода артезіанська питна найвищої якості

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті