Допоможемо врятувати найстаріший в Україні виноградник винороба Халупенка
Concours Mondial de Bruxelles 2021: Україна завоювала 4 нагороди на престижному міжнародному винному конкурсі
Із 17 по 27 червня в Великому Герцогстві Люксембург відбувся 28-й Міжнародний винний конкурс Concours Mondial de Bruxelles 2021. Більше 300 членів журі з усього світу 9 днів поспіль оцінювали понад 10 тисяч вин. Це рекордна кількість зразків, незважаючи на пандемію, повідомляють організатори конкурсу на офіційному сайті.
Українські вина представили 2 компанії: Виноробне господарство князя П. М. Трубецького та 46 Parallel Wine Group. Українські виробники завоювали такі нагороди:
Золото отримала компанія 46 Parallel Wine Group за Grand Admiral Merlot – Cabernet Sauvignon 2016.
– Ми подали 3 вина й отримали 3 медалі! Минулого року було нагороджене одне українське вино –наше Pinot Gris! – прокоментувала Анна Горкун, власниця 46 Parallel Wine Group, на своїй Facebook-сторінці.
«Сріблом» нагородили 3 вина:
– Grand Admiral Merlot 2016 (46 Parallel Wine Group)
– El Capitan Brut 2019 (46 Parallel Wine Group)
– Oksamyt Ukraine 2016 (Виноробне господарство князя П. М. Трубецького)
– Ця нагорода — повне визнання роботи Prince Trubetskoi Winery на європейському рівні. Наше вино, отримало срібну медаль і було обране незалежними суддями майже з 10 000 заявлених вин. З кожною новою перемогою ми ще більш впевнені, що це лише початок і попереду ще більше перемог. І кожен такий крок наближує нас до світового визнання українського вина. І ми щиро віримо в це! – прокоментували перемогу на офіційній сторінці Виноробного господарства князя П. М. Трубецького.
Загалом, за кількістю нагород лідирують Франція (672), Іспанія (507) та Італія (389). На 4 місці за кількістю нагород – Португалія (335).
Concours Mondial de Bruxelles – міжнародний конкурс для професійних виноробів. Щороку на розгляд журі подають кілька тисяч вин. Конкурс існує вже понад 25 років. його проводять переважно у Бельгії.
Читайте також:
Рікардо Нуньєс: «Україна має всі шанси стати виробником вина на міжнародному рівні»