Concours Mondial de Bruxelles 2021: Україна завоювала 4 нагороди на престижному міжнародному винному конкурсі

 Concours Mondial de Bruxelles 2021: Україна завоювала 4 нагороди на престижному міжнародному винному конкурсі

Із 17 по 27 червня в Великому Герцогстві Люксембург відбувся 28-й Міжнародний винний конкурс Concours Mondial de Bruxelles 2021. Більше 300 членів журі з усього світу 9 днів поспіль оцінювали понад 10 тисяч вин. Це рекордна кількість зразків, незважаючи на пандемію, повідомляють організатори конкурсу на офіційному сайті.

Українські вина представили 2 компанії: Виноробне господарство князя П. М. Трубецького та 46 Parallel Wine Group. Українські виробники завоювали такі нагороди:

Золото отримала компанія 46 Parallel Wine Group за Grand Admiral Merlot – Cabernet Sauvignon 2016.

– Ми подали 3 вина й отримали 3 медалі! Минулого року було нагороджене одне українське вино –наше Pinot Gris! –  прокоментувала Анна Горкун, власниця 46 Parallel Wine Group, на своїй Facebook-сторінці.
 

«Сріблом» нагородили 3 вина:
–    Grand Admiral Merlot 2016 (46 Parallel Wine Group)
–    El Capitan Brut 2019 (46 Parallel Wine Group)
–    Oksamyt Ukraine 2016 (Виноробне господарство князя П. М. Трубецького)
 

– Ця нагорода — повне визнання роботи Prince Trubetskoi Winery на європейському рівні. Наше вино, отримало срібну медаль і було обране незалежними суддями майже з 10 000 заявлених вин. З кожною новою перемогою ми ще більш впевнені, що це лише початок і попереду ще більше перемог. І кожен такий крок наближує нас до світового визнання українського вина. І ми щиро віримо в це! – прокоментували перемогу на офіційній сторінці Виноробного господарства князя П. М. Трубецького.


Загалом, за кількістю нагород лідирують Франція (672), Іспанія (507) та Італія (389). На 4 місці за кількістю нагород – Португалія (335).

Concours Mondial de Bruxelles – міжнародний конкурс для професійних виноробів. Щороку на розгляд журі подають кілька тисяч вин. Конкурс існує вже понад 25 років. його проводять переважно у Бельгії.

Читайте також:

Рікардо Нуньєс: «Україна має всі шанси стати виробником вина на міжнародному рівні»

Українські вина завоювали визнання на найбільшому дегустаційному конкурсі світу Decanter World Wine Awards 2021

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар