Coca-Cola випускатиме алкогольні коктейлі

 Coca-Cola випускатиме алкогольні коктейлі

https://www.fresca.com/content/dam/nagbrands/us/fresca/en/Fresca_PageProperties.jpg Fresca Credit: The Coca-Cola Company

Компанія з виробництва алкогольних напоїв Constellation Brands оголосила про співпрацю з Coca-Cola для запуску оновленого бренду готових до вживання алкогольних коктейлів на основі спирту Fresca Mixed. Про це повідомляє сайт newfood.media.

Fresca — це гібрид коктейля-міксера, безалкогольного напою та газованої води без цукру та з нульовою калорійністю. 

Цей крок допоможе Coca-Cola, гіганту ринку безалкогольних напоїв, який продається в 200 країнах, потрапити у категорію альтернативних напоїв для дорослих вартістю $8 млрд.

До речі, сегмент дуже перспективний. За прогнозами, його щорічний приріст складатиме 17% у наступні три роки.

«Fresca дає споживачам смак та зручність – атрибути, які добре вписуються в сегмент алкогольних напоїв, і де ми можемо використати наш досвід», – говорить Білл Ньюлендс, президент і генеральний директор Constellation.

Читайте також: Меньше алкоголя и калорий: тренды винного и алкогольного рынка 2021

Очікується, що Fresca Mixed буде випущена цього року за рецептами, створеними шанувальниками продукту по всьому світу.

Коктейлі вироблятимуться та розповсюджуватимуться компанією Constellation, яка працює в США, Мексиці, Новій Зеландії та Італії. 

«Ця угода дозволяє нам продовжувати розширення портфоліо напоїв преміум-класу таким чином, щоб забезпечити унікальні споживчі пропозиції, які включають насичений смак, різну алкогольну основу та функціональні переваги», — додали в компанії.

Читайте також: Кризис и алкогольный рынок: прогнозы аналитиков

Нагадаємо, 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті