«Чернігівське» запрошує до «Саду гамаків» на ВДНГ

 «Чернігівське» запрошує до «Саду гамаків» на ВДНГ

У липні бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes та керівництво київського експоцентру ВДНГ відкрили особливу зону відпочинку на території комплексу — «Сад гамаків». Ця літня лаунж-зона, спонсором котрої виступив бренд «Чернігівське», стала ще одним місцем відпочинку для киян та гостей міста, де можна відволіктися від щоденної метушні та приємно провести час на свіжому повітрі.

«Сад гамаків» розташовано на території Липової алеї. Він умовно поділяється на дві частини: «Зелене поле» та «Яблуневий сад». У першій всі охочі можуть відпочити у затінку на одному зі ста зручних пуфів. В іншій частині, «Яблуневому саду», для гостей встановлено 100 гамаків від «Чернігівського». Тут кожен зможе відпочити від метушні великого міста, прихопивши улюблену книгу чи спілкуючись із рідними та друзями.

«Бренд «Чернігівське», який обирають мільйони українців, став спонсором облаштування «Саду гамаків». Ми раді, що не тільки долучилися до цього проекту, покликаного зробити життя у великому місті більш комфортним, насамперед, для його мешканців, а й маємо причетність до розвитку комплексу ВДНГ — сучасного і прогресивного», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes.

Організатори очікують, що за сприятливих погодних умов «Сад гамаків» буде відкрито для гостей щодня до кінця вересня. Вхід до «Саду гамаків» безкоштовний.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар