«Чернігівське» підтримує проведення ювілейного Сорочинського ярмарку

 «Чернігівське» підтримує проведення ювілейного Сорочинського ярмарку

Бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes підтримує проведення 20-го Національного Сорочинського ярмарку, який проходить з 21 до 26 серпня 2018 року. Захід традиційно відбувається в селі Великі Сорочинці Полтавської області.

Компанія AB InBev Efes і бренд «Чернігівське» є офіційним спонсором Сорочинського ярмарку вже багато років поспіль. Цього року партнер події представлений такими сортами: «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле» та «Чернігівське Біла Ніч».

«Не дивлячись на те, що Сорочинський ярмарок має давнє коріння, сьогодні цей захід є платформою для сучасних українських брендів, таких як «Чернігівське». Це пиво не тільки з багатою історією, а й унікальною рецептурою, яка вдосконалюється з 1988 року. З кожним роком бренд робить все для того, щоб відповідати смакам і потребам мільйонів українців. Для нас велика честь бути учасником заходу, який — так само, як і наш бренд — не тільки зберігає свої традиції, а й постійно їх удосконалює», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes.

«Чернігівське» вариться тільки з натуральних інгредієнтів — з добірних українських солоду та ячменю, артезіанської води зі свердловини завглибшки 700 метрів і високоякісного американського та німецького хмелю. Однак для його створення, крім інноваційних технологій і майстерності місцевих фахівців, потрібні ще любов і турбота! Саме такий підхід до виробництва своєї продукції вже 20 років обєднує всіх учасників Сорочинського ярмарку.

Традиційно свої досягнення на ярмарку презентує кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів, представлених на ярмарку, — продукти харчування і напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, мед, посуд та багато іншого. Щорічно Сорочинський ярмарок відвідують понад 100 тис. осіб.

Цього року виступити на Сорочинському ярмарку запрошені музична група «Ляпіс-98» і Вєрка Сердючка. А завершать програму 26 серпня «Студія Квартал 95» зі святковою розважальною програмою та Олег Скрипка зі своєю групою «Воплі Відоплясова».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар