CARLSBERGSHIP. Мабуть, найкращий старт для студентів

 CARLSBERGSHIP. Мабуть, найкращий старт для студентів

У травні 2018 року в Carlsberg Ukraine стартувала програма стажування Carlsbergship для студентів старших курсів і випускників ВНЗ України. В час, коли виші закриються на літні канікули, кращі студенти зможуть на практиці почати застосувати свої знання. Програма стажування розроблена компанією, аби надати можливість гідного старту в професійній кар’єрі спеціалістам-початківцям.

Випускники ВНЗ під час пошуку роботи часто зіштовхуються з проблемою відсутності практичних навичок і досвіду роботи за обраним фахом. Carlsberg Ukraine розробила програму стажування для різних спеціальностей, що розрахована на студентів як з технічною, так і з гуманітарною освітою.

У компанії відкриті позиції в популярних серед студентів напрямках: право, фінанси, маркетинг та інші. Окрім того, у Carlsberg навчатимуть майбутніх інженерів, апаратників процесу бродіння, машиністів холодильних установок, налагоджувальників. Вони зможуть ознайомитися з найсучаснішим обладнанням під керівництвом досвідчених фахівців. За кожним стажером на час стажування буде закріплений ментор.

Стажування проходитиме у трьох містах України: Запоріжжі, Львові та Києві. Воно триватиме 6 місяців, протягом яких студенти разом з фахівцями працюватимуть над проектами компанії. На цей період студенти будуть офіційно працевлаштовані і отримуватимуть зарплатню. Взяти участь у конкурсі на стажування можуть студенти останніх курсів або випускники вишів.

Така робота надає початківцю чимало переваг: перш за все – практичні навички роботи, нагоду ознайомитися з умовами праці, відкрити для себе нові напрямки в майбутній професії, можливість подальшого працевлаштування на постійній основі, конкурентну заробітну платню, отримання рекомендацій від роботодавця, тощо.

Водночас роботодавець також отримує свої переваги при роботі зі студентами. «Програма стажування дає нам можливість зрозуміти, чого чекає молодий спеціаліст від роботодавця, та як змінюються тенденції на ринку праці. Ми розвиваємо талановитих студентів, які в подальшому зможуть зайняти вакантні позиції в компанії, чим попереджуємо кадровий голод, що особливо стосується технічних вузькопрофільних напрямків. До того ж, студенти – вдячна аудиторія, що відкрита до нових знань і готова ділитися свіжими ідеями, надихати постійних працівників своїм ентузіазмом. Часто вони дивляться на стандартні процеси з іншого боку», – коментує провідний спеціаліст з персоналу, Інна Ціона.

Цей проект не є новим для компанії. Щороку на стажування приходять студенти з кращих вищих навчальних закладів країни. Деякі з них після успішного проходження практики залишаються у Carlsberg.
«Ми даємо можливість початківцям будувати свою кар’єру з нами. Частина штатних працівників, що сьогодні займають провідні позиції на підприємстві, прийшли до нас після проходження програми стажування. Окрім того, працівники мають змогу розвиватися не тільки в межах компанії в Україні, але і в рамках глобальної Carlsberg Group. Тільки за останній рік наші колеги отримали нові призначення у Польщі, Данії, Швейцарії, В’єтнамі.» – провідний спеціаліст з персоналу, Інна Ціона.

Крім програми стажування, був реалізований проект «Бізнес посли». Провідні спеціалісти прочитали лекції студентам в різних навчальних закладах країни. Ними були розроблені доповіді, що включають кейси із роботи Carlsberg Ukraine та її материнської компанії – глобальної корпорації Carlsberg Group. Протягом декількох років лектори розповідали про сучасні бізнес-ризики, основи пивоваріння, тонкощі управління брендами, корпоративні PR–стратегії, тощо.

Програма «Бізнес посли» допомагає збудувати діалог між роботодавцем і студентами. Завдяки їй перший отримує зворотній зв`язок, дізнається, чого прагнуть молоді спеціалісти. Студенти ж отримують цінні фахові знання. Важливо, що це не приклади з підручника, а випадки з бізнес-практики. Окрім того, лектори відповідають на питання, надають рекомендації, діляться власним досвідом.

Детальніше про програму Carlsbergship можна прочитати на офіційному сайті Carlsberg Ukraine: https://carlsbergukraine.com в розділі «Стажування».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар