Carlsberg Ukraine здобула винагороди на конкурсі Effie Awards-2018

 Carlsberg Ukraine здобула винагороди на конкурсі Effie Awards-2018

2018 року Carlsberg Ukraine вкотре була представлена у номінаціях конкурсу маркетингових кейсів Effie Awards. Продукт компанії Garage Granny’s Anti-Сompote отримав 3 винагороди – два срібла і одну бронзу, а маркетингову команду компанії було визнано найкращою в категорії «Напої»! Офіційна церемонія нагородження відбулася 12 грудня у Києві.

Щороку на премії Effie Awards обирають найуспішніші кейси з маркетингових комунікацій. До складу журі входять провідні спеціалісти з маркетингу, топ-менеджери українських комунікаційних агентств та медіа-консультанти. Цьогоріч до групи експертів, які оцінювали стратегію, креатив і ефективність комунікацій учасників, увійшло 172 людини.

Засновник категорії хард-дрінків та її головний трендсеттер, бренд Garage від Carlsberg Ukraine здобув визнання у категоріях «Молодіжний маркетинг», отримавши срібло, та «Запуск продукту/сервісу», отримавши бронзу. Кейс присвячений прориву бренду Garage, адже команді Carlsberg Ukraine вдалося запустити новинку Granny`s anti-Compote з унікальною комунікацією, яка посилила позитивний тренд продажів бренду, закріпила позицію лідера в категорії та допомогла залучити до профілю бренда молоду аудиторію. Також бренд Garage отримав срібло в категорії «Кампанії з тривалим ефектом» за те, що своїм
запуском на ринку України бренд змінив негативний тренд цілої категорії та повернув її до зростання.

Фіналістом конкурсу в категорії «Запуск продукту/сервісу» став також продукт «Lwiwske Eksportowe». Надихнувшись історією Львівської пивоварні, було відроджено сорт-легенду, який випускався у Львові на початку ХХ ст. «Lwiwske Eksportowe» – важлива сторінка історії Львівської пивоварні, яка знайшла своє відображення і сьогодні.

А визнання маркетингової команди Carlsberg Ukraine найкращою у категорії «Напої» ще раз підтвердило її професіоналізм, креативність та інноваційну першість.

«Визнання на конкурсі Effie Awards — важлива ознака успіху продукту, оскільки тут перемагають лише ті ідеї, які реально спрацювали. Аналізуючи внутрішні показники, ми бачили, що Garage дійсно успішний бренд, але особливо важливо отримати підтвердження від професіоналів. Проте в цьому не лише наша заслуга. Ми дякуємо партнерам – агенціям, що тримають руку на пульсі тенденцій ринку, загораються нашими ідеями та втілюють їх настільки ефективно, наскільки це можливо в сучасних реаліях. Найбільше визнання для нас – вибір споживачів. Звісно ж, ми б не отримали жодної перемоги без тих, хто обирає продукцію Carlsberg Ukraine і мотивує нас удосконалюватися щодня! І звичайно мене переповнює гордість, що наша маркетингова команда  була визнана найкращою. Це звання ще раз підтвердило  професіоналізм, креативність та інноваційну першість, мабуть, найкращої команди у світі», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар