Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
Carlsberg Ukraine вкотре підтримала популяризацію науки
Carlsberg Ukraine стала генеральним спонсором українського науково-просвітницького проєкту Nobilitet. Компанія, якій виповнилося 175 років, завжди підтримує науку, культуру, спорт та суспільство в цілому.
– Carlsberg Ukraine вкотре стала генеральним партнером заходу науки, суспільства й культури – Nobilitet 2023. Ми керуємося нашою корпоративною культурою та йдемо в ногу з часом, реагуючи на зовнішні обставини, адаптовуючи свою стратегію та відповідаючи на виклики сучасності. Наше з Nobilitet партнерство про відповідальність та спільне бачення: наука змінює світ, – коментує партнерство старша директорка з корпоративних комунікацій Юлія Стельмах.
Успіх пивоварам Carlsberg принесла віра у науку та прогрес. Саме у їхній дослідницькій лабораторії ще у позаминулому столітті була виведена чиста культура пивних дріжджів. І це здійснило справжній прорив у галузі. Також в їхній лабораторії була створена шкала кислотності pH, здійснені перші описи структури білків, розроблені нові типи ферментів. Багато років Carlsberg підтримувала майбутнього Нобелівського лауреата — геніального Нільса Бора, якого звуть батьком квантової теорії атому.
Окрім того, Carlsberg Ukraine дотримується стратегії сталого розвитку «Разом до НУЛЯ і не тільки», яка є відповіддю на глобальні виклики: нерівність, зміна клімату та дефіцит води, питання здоров’я та добробуту. Тож, без перебільшення, можна сказати, що Копенгаген, де розташована штаб-квартира Carlsberg, та Стокгольм, де засідає Нобелівський комітет, є близькими не тільки географічно, але й світоглядно. Цьогоріч для України рішення Нобелівського комітету були доленосними — у нас з’явився перший нобелівський лауреат.
NOBILITET – це ініціатива, створена з метою популяризації науки. Спочатку проєкт фокусувався на відкриттях, що отримали Нобелівську премію. Однак зараз ініціатива сприяє поширенню широкого спектра знань, що базуються на досягненнях науки, можливостях інтелекту, вірі у прогрес та гуманізмі.
Читайте також:
У Японії почали продавати українське вино 1821
AltBier: новинки та робота під час війни