AltBier: новинки та робота під час війни

 AltBier: новинки та робота під час війни

Відома харківська пивоварня AltBier продовжує працювати та нещодавно презентувала нові сорти пива – допельбок із чорницею, витриманий у бочці з бурбона Gym Jim Beam, та вітвайн з персиком. Про це повідомляє головний пивовар Altbier Віктор ЮХНО на своєму ютуб-каналі.

Як розповідає головний технолог компанії Артем Ніколенко, близько 3 місяців від початку війни завод не працював. На той період, коли почалася війна, планували провести реконструкцію, встановити додаткові бродильні апарати тощо. Нові ЦКТ запустили вже під час війни літом.

– Зараз ми варимо всі сорти, що й раніше. Із новинок – оксамитовий напівтемний лагер. Нещодавно ми розливали Ukraine Ale. Також готовий допельбок із чорницею та вітвайн з персиком, які будемо відправляти в Київ, – розповідає Артем Ніколенко.

Як розповідає Віктор Юхно, допельбок із чорницею має колір крутого коньяка та дуже насичений смак.

– У цього сорту переважає вільність. Від солодовості тут лишилося мало. Допельбок – це солодовий сорт. А тут є ще винні, танінні ноти. Цікаво, що взагалі немає ефірності. Наявна цікава фруктова частина, – розповідає розповідає Артем Ніколенко.

Персиковий вітвайн має медово-золотий колір, як медовий бісквіт.

– Я б відмітив тут ароматику хмеля, а також персика з медом. Я був шокований, що ароматика персика настільки збереглася. Адже 90% в ароматі – персик. Тут я відчуваю і нотки кальяна, м’яти. Дуже благородний аромат. Загалом, багатошаровий профіль, – описує пиво пан Артем.

Фото: AltBier Brewery

Читайте також:
У Львові відбудеться мініфестиваль крафтового пива
Компанія SHABO презентувала вина на міжнародній виставці EnoExpo 2022 у Польщі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті