Бренд Stella Artois отримав нагороду на World Beer Awards 2019 у категорії International Lager

 Бренд Stella Artois отримав нагороду на World Beer Awards 2019 у  категорії International Lager

У Лондоні оголошено результати щорічного глобального конкурсу World Beer Awards. Бренд Stella Artois компанії AB InBev Efes узяв першість у категорії «Найкращий міжнародний лагер» (Best International Lager). Журі заходу віддало найбільшу кількість голосів пиву бренда за його особливий смак, що освіжає, з тонким хмельовим післясмаком.

«Stella Artois — найвишуканіший європейський лагер на українському ринку. Нагорода, яку отримала Stella Artois на авторитетному конкурсі World Beer Awards, ще раз підтверджує високу якість нашого пива, оціненого професіоналами галузі з усього світу», — говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна.

Цьогоріч експерти World Beer Awards обирали найкращі сорти пива серед 2600 позицій із 26 країн. Журі оцінювало насиченість, колір, смак напоїв у 9 різних категоріях. У номінації International Lager вони віддали перевагу найкращому світлому лагеру з характерним ніжним ароматом і смаком. При виробництві таких напоїв зазвичай використовується ячмінний солод, але допускаються незначні домішки кукурудзи. Даний сорт добре втамовує спрагу і зазвичай подається охолодженим. Усі ці характеристики властиві преміальному лагеру Stella Artois, за що бренд і отримав заслужену нагороду в конкурсі.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар