BrauBeviale 2023: триває підготовка до однієї з провідних міжнародних виставок у галузі напоїв

 BrauBeviale 2023: триває підготовка до однієї з провідних міжнародних виставок у галузі напоїв

Після 4-річної перерви у Нюрнберзі з 28 по 30 листопада 2023 року триватиме міжнародна виставка BrauBeviale. Завдяки різноманітному колу експонентів, спеціальним зонам і програмі підтримки фахівці в галузі виробництва пива, безалкогольних напоїв і мінеральної води, а також вина, ігристих вин і спиртних напоїв знайдуть практичні рішення для різних етапів технологічних процесів виготовлення напоїв. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки вже впродовж багатьох років.

На прес-конференції в Мілані організатори вистави презентували свою програму на цей рік і підкреслили тісний зв’язок між складним економічним середовищем і чіткими відповідями, які будуть запропоновані на BrauBeviale.

Складне економічне середовище

У галузі виробництва напоїв завжди є рух. Наприклад, кількість пивоварень у Європі збільшилась на 614 протягом 2022 року. Це демонструє, що перспективні підприємці продовжують позитивно оцінювати потенціал європейського ринку напоїв. Водночас дуже зростає вартість матеріалів та інгредієнтів для виробництва напоїв. Згідно з опитуванням Німецької асоціації пивоварів (Deutscher Brauer Bund), на 140 % підвищилася ціна на скло, на 135 % – на вуглекислий газ, на 150 % – на пивоварний солод. Це вимагає високого рівня гнучкості в політиці закупівель виробників напоїв і пивоварень. Крім того, вимоги, нещодавно опубліковані в проєкті Директиви ЄС щодо упаковки та відходів упаковки (PPWR), створюють нові невизначеності, особливо щодо розробки стратегій багаторазової упаковки в Європі.

Рішення в BrauBeviale

Пивоварам, виноробам та виробникам інших напоїв потрібно створити надійну основу для своїх інвестиційних програм шляхом збору вичерпної інформації про сировину, нове обладнання, виробничі рішення або концепції логістики.

BrauBeviale пропонує широкий спектр продуктів і послуг для всього технологічного ланцюга в 9 залах, що охоплюють близько 40 000 м² виставкової площі з близько 900 експонентами. Лише 130 постачальників упаковки, закупорювальних засобів, маркування та вторинної упаковки покажуть свої рішення завдань, пов’язаних з ефективним та відповідним продукту пакуванням. Актуальне питання постачання вуглекислого газу, наприклад, вирішуватимуть 17 постачальників і відповідатимуть за допомогою найсучасніших рішень. Альтернативно – сировинні теми: відповіді на питання щодо забезпечення сировиною можна обговорити з 88 постачальниками. База даних продуктів уже доступна в інтернеті, і до неї можуть отримати доступ усі користувачі в галузі виробництва напоїв і пивоваріння, щоб прочитати повну інформацію про постачальника ще до відвідування заходу. З 25 липня стартує продаж квитків.

Програма підтримки для всіх груп відвідувачів

Новинка в портфоліо цьогорічної виставки – спеціальна виставка з переробки винограду та управління підвалами. Так виставка також пропонує цікаві стимули для операторів у виробництві вина.

– Ми інвестуємо в цю особливу сферу, — пояснює Андреа Калрайт, виконавчий директор BauBeviale, — щоб продемонструвати, що асортимент продуктів і послуг BrauBeviale дуже різноманітний, і тому виставку мають відвідати всі, хто працює у виноробній сфері.

Допоміжна програма знову охоплюватиме багато тем: сталість у світлі кліматичних і ринкових змін, гарячі точки промисловості в майбутньому, контейнери, системи під тиском, сировина тощо. Це  продемонструє, як пивовари, винороби та виробники інших напоїв можуть справлятися з поточними викликами. Форум BrauBeviale у залі 1 – це місце для відвідувачів, які хочуть знайти для цього імпульси. Крім того, це також місце для всіх відвідувачів, які зосереджуються на маркетингу. Стійкість у комунікації бренду – актуальна тема для всіх зацікавлених сторін.

Крім того, працюватимуть спеціальні зони з експертним форумом, майданчиком для експонентів у залі 4 або Logistics Lounge (також у залі 4). Працюватиме зона крафтових напоїв у залі 6. Ідеальним місцем для поціновувачів пива або тих, хто хоче ним стати, є Європейська пивна зірка, яка цього року відбулася у 20-й раз. Понад 500 пивоварень із 44 країн надсилають заявки. Пивовари продемонструють свої навички пивоваріння та зіткнуться з критичним смаком журі. Широка допоміжна програма, безкоштовна для всіх відвідувачів, буде доступна для перегляду онлайн на braubeviale.com з вересня.

YONTEX – поєднання ноу-хау з виставок напоїв

Особливістю прес-заходу в Мілані стало надання довідкової інформації про заснування компанії YONTEX. Це спільне підприємство між NürnbergMesse та Messe München тепер об’єднує під одним дахом дві відомі виставки напоїв – BrauBeviale та Drinktec. Подія залишиться у звичному ритмі: щорічно для BrauBeviale і кожні чотири роки для Drinktec. Нова компанія буде розвивати обидві виставки так, щоб майбутнє галузі можна було формувати якнайкраще.

Про BrauBeviale

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Читайте також:
Запрошуємо Вас взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті