Запрошуємо Вас взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

 Запрошуємо Вас взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

Запрошуємо пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв знову зустрітися на Форумі, який організовує медіагрупа «Технології та Інновації». Форум пивоварів – уже традиційний захід медіагрупи «Технології та Інновації», який успішно проводять із 2016 року, об’єднуючи пивоварів, дистиляторів і виробників інших напоїв, власників і керівників  середніх і малих пивоварних заводів, ресторанів-пивоварень, науковців, представників технологічних компаній, торговельних і ресторанних мереж, фірм-експортерів тощо. Після вимушеної перерви цьогоріч форум стане місцем зустрічі друзів та партнерів, теплого спілкування, пошуку нових знайомств, обміну досвідом роботи у важких умовах воєнного стану, а також підтримки.

Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації», видавці видавець галузевих журналів «Напої&Пиво. Т.І.», «Садівництво та Овочівництво& Горішник Т.І.», «Ягідник».

Місце проведення: Львів, ресторан-пивоварня «Старгород».

Під час форуму відбудеться благодійний аукціон, зібрані кошти на якому будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Упродовж дня учасники обговорюватимуть ситуацію в крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів; дискутуватимуть про стабільність пива, охоплять увесь технологічний ланцюг приготування напою. Звернуть увагу й на технологічні аспекти виготовлення дистилятів.

Зокрема, цікавими будуть теми:

  • Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?
  • Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування.
  • Створення дистилерії: від проєкту – до реалізації. Від яких помилок треба застрахуватися.
  • Нове – це незабуте старе, або Креатив технолога і пивовара.
  • Слабоалкогольні чи безалкогольні: тренд чи кардинальні зміни? Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольних напоїв.

У програмі форуму – такі секції:

  • ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ. Модератор – член ради директорів ГС «Незалежні броварні України» Дмитро Некрасов. Учасники обговорюватимуть ситуацію в крафтовому пивоварінні і виробництві напоїв: як підприємства і компаніям вдається не тільки виживати під час війни, а й розбудовувати бізнес, розширювати асортимент і підвищувати якість продукції.
  • ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЧНИЙТехнології та інновації: акцент на стабільній якості напоїв. Свої рішення для пивоваріння і виробництва напоїв презентують: Fermentis, Unilab, UBC group, TAPI, Донау Лаб Україна, Концепт Глас, Дьолер Україна, А-Профі тощо.
  • ФОРУМ ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ про інноваційні підходи до виготовлення напоїв, обмін досвідом.
  • ФОРУМ МАРКЕТИНГУ І ПРОДАЖУ про шляхи виходу на український і закордонні ринки, співпрацю з торговельними і ресторанними мережами.

У програмі форуму запланована народна дегустація пива та виставка напоїв. Це унікальна нагода для фахівців ознайомитися зі стилями пива, які популярні нині на ринку, насолодитися їхньою якістю. Адже дегустація – це завжди аналітика ринку пива, дистилятів та інших напоїв і вподобань людей.

Другий день, 8 вересня, поєднає бізнес-екскурсії на виробництво (відвідування пивоварні, дистилерії) та дегустацій пивної кухні та напоїв.

Нові технології виготовлення напоїв, сучасні підходи до виробництва, шляхи завоювання іноземних споживачів, дієві маркетингові інструменти – ці та інші теми – на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Будемо популяризувати українських виробників пива, сидрів, дистилятів та працювати на спільну Перемогу.

За посиланням ви можете переглянути, як минув останній форум пивоварів, проведений 21–23 квітня 2021 року у Рівному: https://forum.techdrinks.info/ua/archive/31

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»

Умови участі в конференції в якості учасника:
Для пивних компаній:
Конференц-день – 2200 грн.
Для технологічних компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет, обслуговування під час заходу, участь у дегустації напоїв і страв, пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами, детальний постзвіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).
Участь у пивному турі або варці на другий день події – 800 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня)

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92
Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті