Болград запрошує на свято Трифон Зарезан

 Болград запрошує на свято Трифон Зарезан

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційний фестиваль національних традицій «Трифон Зарезан» відбудеться  12-14 лютого у Болграді та навколишніх селах.

Фестиваль планують провести на декількох локаціях з дотриманням необхідних санітарно-епідеміологічних норм, повідомляють організатори.

Вже відома програма фестивалю, який стартує 12 лютого в м.Болград, що на Одещині. Цього року на гостей чекають участь у народних обрядах, ярмарок, майстер-класи, екскурсії і, звісно, – бессарабське вино!

До слова, здавна 14 лютого болгари та серби відзначали свято Трифон Зарезан. За традицією, цього дня підрізали лози, щоб отримати восени великий урожай, тож святого Трифона і називають Зарезан (Підрізаний). Нині День святого Трифона святкують не лише виноградарі, а й садівники, городники та власники винних таверн.
В Україні це свято відзначається лише в одному місті – Болграді.

Окрім того, Трифон Зарезан – святий, покровитель виноградарів. На Трифона в храмах звучить особлива молитва. У ній парафіян називають «лозою Господньою», а в молитвах звертаються до святого про те, щоб «благодать зійшла на кожну лозу», тобто кожного прихожанина. У храмах освячується вода, у деяких місцях читають спеціальну молитву від шкідників.

Нагадаємо, 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті