Благодійний фестиваль на підтримку пивоварні MATEICH організувала MOVA Brewing CO

 Благодійний фестиваль на підтримку пивоварні MATEICH організувала MOVA Brewing CO

18–19 травня на території дніпровської пивоварні MOVA Brewing CO відбувся  традиційний благодійний Фестиваль пивоваріння на підтримку пивоварні MATEICH з м. Ірпінь. У події взяли участь 12 броварень зі всієї України, серед яких – Volta brewery, MUZA BREWING CO, Varvar brewery, Hoppy Hog, GONZO, ShoBrewery, 2085 brewery, Pravda Brewery, Malle Brewery, Red Cat Brewery. Виробники пінного залюбки об’єднались та погодились надати пиво для продажу на допомогу пивоварні, яка постраждала від бойових дій.

З самого початку заснування пивоварні, команда MOVA обрала соціальну відповідальність як одну з найважливіших цінностей. Щорічні благодійні фестивалі, які організовує MOVA на підтримку пивоварень, які постраждали під час вторгнення, та фестиваль Craft Культура вже стали улюбленою традицією дніпрян. Ці заходи об’єднують людей, підтримують українських виробників та сприяють розвитку пивної культури в регіоні.

Цього разу крафтові броварні з різних куточків України об’єдналися на благодійному фесті у Дніпрі. Організатори дякують усім, хто долучився до участі у фестивалі: пивоварням, які надали пиво на благодійній основі, фудпартнерам, відвідувачам, які долучились до доброї справи!

Цього разу MOVA запропонувала пивній спільноті та відвідувачам фестивалю допомогти пивоварні MATEICH із м. Ірпінь, яка зазнала значних руйнувань під час визволення міста від окупантів. Ворожі снаряди майже повністю знищили виробничі потужності пивоварні, однак власник MATEICH не втрачає надії на повне відновлення підприємства.

– Пивоварня постраждала від ворожих обстрілів десь між 5–8 березня. Останнє відео з камер спостереження датовано саме 5 березня. Якби не будинок попереду, то навряд чи щось залишилось. Я потрапив на пивоварню одразу як почали пускати військові. Звичайно, був шокований. Пробита стеля, стіни, все залито водою, безліч осколків. Наболючіше було спостерігати, як шматки металу стирчать у ЦКТ. Не одразу зʼявилось бажання відновлювати виробництво. Віришіли прибрати магазин, тому що від обладнання майже нічого не залишилось, – коментує засновник пивоварні MATEICH Павло Матеїч.

Це вже третій благодійний фестиваль на підтримку пивоварень, які постраждали від ворожих дій. У MOVA впевнені, що такі заходи – це яскравий приклад солідарності та взаємної підтримки в українському бізнес-середовищі.

Незважаючи на значні руйнування та пошкодження, власник броварні MATEICH частково відновив виробництво і далі працює в Україні.

 – Ми не можемо стояти осторонь, коли наші колеги потребують допомоги,  – коментує  співзасновник MOVA Богдан Точка. – Пивоварня MATEICH – важлива частина нашої пивоварної спільноти, і ми впевнені, що разом зможемо подолати будь-які труднощі. На фестивалі нам вдалося зібрати кошти для наших друзів завдяки пивоварам з усіх куточків України. Пивна спільнота об’єдналась заради однієї мети – допомогти. Дуже вдячні всім пивоварням, які відгукнулися, щоб допомогти пивоварні MATEICH. Саме їхню продукцію відвідувачі мали змогу скуштувати на фестивалі. Ми сподіваємось допомога, яку ми разом з гостями фестивалю та пивною спільнотою зібрали на заході, дозволить MATEICH швидше відновитися та знову запустити своє виробництво.

Окрім пивоварень, на благодійному фестивалі були фудпартнери: ресторан «Пивний Простір», який вміє готувати страви, котрі доповняють та підкреслюють будь-який сорт пива; паб «Три Ноги» зі смачнющою американською та європейською кухнею; молода амбітна команда DRY VOVI, яка презентувала на фесті ситні снеки з різних видів м’яса, а також  Habibi зі своєю найсоковитішою шаурмою та фалафелем.

 – Благодійність – це як бумеранг. Із друзями з пивоварні MOVA товаришуємо дуже давно! Спілкуємось ще з перших пивних фестивалів. Коли мені зателефонував Богдан і запропонував зробити такий фест, я був трохи шокований та приємно вражений. Щиро вдячний всім, хто допомагав і взяв участь в цьому заході. Крафтова пивна спільнота – то неймовірна тусовка! – каже Павло Матеїч, засновник пивоварні MATEICH.

Організатори благодійного фестивалю дякують усім, хто відвідує такі події, підтримує українських підприємців, донатить та наближає нашу Перемогу.

Читайте також:
Пивоварня Yuber: місце, де на Закарпатті народжується справжній крафт
Пиво на основі проса презентувала компанія «Юнітек» під час Форуму пивоварів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті