У Львові відбудеться мініфестиваль крафтового пива

 У Львові відбудеться мініфестиваль крафтового пива

Перший Punisher Beer Weekend, який організовує Театр пива «Правда», відбудеться 16-18 грудня у Львові. Частину прибутку з події організатори передадуть на виготовлення ударно-розвідувального безпілотного комплексу Punisher для Збройних сил України.

– Пивоварні не склали рук від початку повномасштабного вторгнення та активно продовжують варити український крафт, попри масовані ракетні удари ворога, непланові відключення світла і подекуди знищені цілі виробництва. Пивовари пристосовуються до умов війни та в них трансформують рецептури сталих сортів, замінюють інгредієнти і додають локальних продуктів. Ті, чиї виробництва знищені — варять своє пиво в інших пивоварнях — об’єднуються у колаборації та гостьові варки, щоб продовжувати пригощати крафтом українців і не лише, – йдеться у повідомленні компанії.

На фестиваль завітають крафтові броварні з різних регіонів України, які презентують близько 100 сортів пива. До пива будуть також їжа і закуски.

Читайте також:
Бізнес-тур на виноробню «Шато Чизай» та плантацію столового винограду ОПГ Рацин І.П. «Ягоди Закарпаття» відбудеться 16 грудня в рамках міжнародної благодійної конференції на Закарпатті. Запрошуємо взяти участь!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті