Компанія SHABO презентувала вина на міжнародній виставці EnoExpo 2022 у Польщі

 Компанія SHABO презентувала вина на міжнародній виставці EnoExpo 2022 у Польщі

Відома українська виноробна компанія SHABO презентувала Україну на міжнародній виставці у Кракові (Польща) 16-18 листопада.

– Про Україну виноробну, її здобутки, можливості та перспективи вкотре вдалось заявити на європейській арені. Професійна B2B-зустріч дає чудову можливість встановити ділові контакти між виробниками з усього світу, а також імпортерами та дистриб’юторами. Щасливі, що вдалось вкотре представити нашу з вами Україну. Горді, що можемо й далі бути серед тих, хто продовжує розказувати про нашу країну та її можливості, робити все можливе, щоб полички країн всього світу поповнювались продуктом Made in Ukraine, – повідомляють у компанії.

На виставку завітало майже 9 тисяч відвідувачів, понад 150 учасників із 14 країн представили свої товари та послуги, а це не тільки винороби, а й виробники обладнання, пакування та аксесуарів, пивовари, виробники сидру тощо.

Міжнародна виставка у Кракові ENOEXPO® є найбільшою та найважливішою винною подією в Польщі, у програмі якої – презентації вин з різних куточків світу, зустрічі та майстер-класи, які проводять визнані експерти Академії вина ENOEXPO®, дегустації та престижний конкурс вин.

Фото: Enoexpo

Читайте також:
Бізнес-тур на виноробню «Шато Чизай» та плантацію столового винограду ОПГ Рацин І.П. «Ягоди Закарпаття» відбудеться 16 грудня в рамках міжнародної благодійної конференції на Закарпатті. Запрошуємо взяти участь!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті