«Агромаркет» запускає власну лінію з виробництва натуральних соків

 «Агромаркет» запускає власну лінію з виробництва натуральних соків

Соки власного виробництва перевірятимуть у новій лабораторії, а до кінця року – продаватимуть у вітчизняних торгових мережах.

40 дрібних фермерів, які вирощують яблука на Буковині, об’єдналися, щоб отримувати кращі вро- жаї та вигідніше продавати свою продукцію. Центром об’єднання став місцевий «Агромаркет», який багато років забезпечує оригінальними засобами захисту рослин і добривами місцевих аграріїв. Останнім часом до цього основного профілю додалися ще й соціальні проєкти, без яких не обійтися у сільській глибинці, де
працюють дрібнотоварні виробники.

На території Хотинського району Чернівецької області садами зайнято понад 1,5 тисячі гектарів. За сприятливих умов тут вирощують сотні тисяч тонн смачних і соковитих фруктів. А з 2001 року обприскувачами, засобами захисту та добривами садівників забезпечує представництво «Агромаркет». Саме тут цьогоріч вирішили створити ще й власну лінію виробництва натуральних соків.

– Натуральні напої – важлива складова сучасного тренду на здоровий спосіб життя та споживання екопродуктів. Соки прямого віджиму вже зайняли свою нішу на європейському ринку і починають завойовувати українського споживача. Ми вирішили запропонувати для сучасного споживача натуральні соки з яблук та інших фруктів, вирощених у наших садах. Для цього вже придбали та встановили лінію для виготовлення соків австрійської компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH. Саме ця компанія забезпечує своїх клієнтів інноваційними технологіями для виробництва соків і алкогольних напоїв, а також для їхньої упаковки, – розповідає представник компанії «Агромаркет» Ігор ТОДОСІЙЧУК. – Але крім установки обладнання, маємо ще багато завдань: формування культури споживання, виокремлення в свідомості людей здорових напоїв із загального ряду соків. Та як свідчить досвід успішних вітчизняних переробних підприємств, виробництво соків, сидрів, плодово-ягідних вин та інших продуктів переробки – це не тільки дієве вирішення проблеми перевиробництва свіжих плодів, а й можливість отримати додаткові прибутки.

Ігор Тодосійчук розповідає, що зараз лінія з виробництва соків працює у тестовому режимі. Виробники підбирають сорти яблук, перевіряють співвідношення фруктів для отримання оптимального смаку, а далі планують виготовляти мікси з іншими фруктами.

– Усі напої тестуємо у власній лабораторії, перевіряємо їх на вміст цукрів та інших речовин. А ще активно готуємося до реєстрації власної торгівельної марки. Сподіваємося, до кінця року зможемо представити наші соки на полицях українських магазинів. При цьому не зупиняємось у розвитку, збільшуємо площі, шукаємо однодумців і завжди раді та готові до співпраці, – каже Ігор Тодосійчук.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар