AB InBev та Lightsource BP уклали несубсидовану угоду про закупівлю сонячної електроенергії

 AB InBev та Lightsource BP уклали несубсидовану угоду про закупівлю  сонячної електроенергії

Пиво Budweiser, найдорожчий пивний бренд у світі, вироблятиметься за допомогою електроенергії з відновлюваних джерел. Компанія AB InBev UK уклала угоду з Lightsource BP, найбільшим у Європі постачальником рішень в області сонячної енергетики, про те, щоб закуповувати лише відновлювальну електроенергію для своїх броварень у Великій Британії.

Угоду про закупівлю електроенергії підписано на 15 років. Документ дозволить задіяти джерела сонячної енергії потужністю 100 мегават. Таким чином, це буде найбільша несубсидована угода в області сонячної енергетики за всю історію Великої Британії. Компанія Lightsource BP займеться фінансуванням, розробкою та експлуатацією сонячних енергетичних установок, які вироблятимуть електроенергію для пивоварних заводів AB InBev у масштабах, еквівалентних обсягу енергоспоживання 18 тисяч будинків.

Два основних пивоварних заводи AB InBev розташовані в Маґорі (Південний Уельс) та Самлсбері (Ланкашир). Щотижня вони виробляють понад 17 мільйонів пляшок та банок пива Budweiser. Планується, що нові енергетичні потужності будуть введені в експлуатацію наприкінці 2020 року. Після чого вся продукція Budweiser, котра виготовляється і продається у Великій Британії, матиме відповідний символ на упаковці, що дозволяє споживачам обирати пиво, для виробництва якого використовувалася лише відновлювана електроенергія. Цей символ уже зявився на упаковках пива Budweiser у США.

Джейсон Уорнер (Jason Warner), президент європейського підрозділу AB InBev зазначає: «Ось уже три тисячі років пиво об`єднує людей, і ми хочемо, щоб воно продовжило виконувати цю роль для багатьох поколінь. Саме тому ми прагнемо до того, щоб виробництво нашого високоякісного пива
відповідало принципам сталого розвитку. Дана угода має стимулювати позитивні зміни в споживчих звичках: у тому, що саме люди купують в магазинах, замовляють у барі або п`ють із друзями. Ми хочемо сформувати усвідомлений рух у бік використання та розвитку відновлюваної електроенергії. У звязку з цим, звертаємося до наших споживачів, клієнтів, колег, ділових партнерів та інших компаній з проханням приєднатися до нас. Ми готові надати свій символ 100% відновлюваної електроенергії будь-яким брендам, які поділяють зазначені цінності».

Нік Бойл (Nick Boyle), генеральний директор Lightsource BP коментує: «Сонячна енергія володіє конкурентоспроможними економічними показниками, вона легко відновлюється і є надійним рішенням. Наше партнерство з компанією AB InBev — це черговий доказ того, що тепер сонячна енергія може поставлятися споживачам за конкурентоспроможною ціною. Дана угода допоможе змінити структуру енергоресурсів однієї з найбільших пивоварних компаній Великої Британії, зробивши свій внесок у зростання частки відновлюваних джерел енергії по всій країні». AB InBev прагне до того, щоб до 2025 року вся електроенергія, яка закуповується компанією на глобальному рівні, забезпечувалася відновлюваними джерелами. Компанія активно переходить на відновлювану електроенергію для своїх підприємств по всьому світу, в тому числі в Мексиці, США, Австралії, Китаї та Індії. Це глобальне зобов`язання зробить AB InBev найбільшим корпоративним покупцем відновлюваної електроенергії, що працює у галузі споживчих товарів.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар